REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Podejrzane paczki wysłane do Clintonów, Obamów, Białego Domu. Ewakuacja CNN w Nowym...

Podejrzane paczki wysłane do Clintonów, Obamów, Białego Domu. Ewakuacja CNN w Nowym Jorku

-

Przejęto podejrzaną paczkę, która została wysłana do Białego Domu – podaje w środę CNN. Wcześniej agenci Secret Service odkryli dwa urządzenie wybuchowe w biurach byłego prezydenta USA Baracka Obamy w Waszyngtonie i byłej sekretarz stanu Hillary Clinton.

O wysłaniu ładunków wybuchowych do biur Obamy i Clinton poinformowany został prezydent Donald Trump.

REKLAMA

2147483647 clicks

Biały Dom wydał komunikat, w którym potępia “próby (przeprowadzenia) agresywnych ataków” przeciw byłemu prezydentowi i byłej sekretarz stanu oraz “innym osobom publicznym”. Biały Dom traktuje tę sprawę “bardzo poważnie” – podaje telewizja MSNBC, powołując się na wysokiej rangi przedstawiciela amerykańskiej administracji.

Urządzenia były podobne do ładunku, jaki w poniedziałek znaleziono w skrzynce pocztowej domu miliardera, filantropa i działacza politycznego George’a Sorosa pod Nowym Jorkiem – podaje “NYT”.

Także biura CNN w Nowym Jorku zostały w środę ewakuowane w związku z podłożeniem podejrzanej paczki. Ewakuowano również jeden z budynków Time Warner Center w Nowym Jorku; są doniesienia o podłożeniu urządzeń wybuchowych. (PAP)

Na zdjęciu: Ewakuacja CNN w Nowym Jorku
fot.JUSTIN LANE/EPA-EFE/REX/Shutterstock

fot.JUSTIN LANE/EPA-EFE/REX/Shutterstock

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo ciekawe. Tyle “urządzeń wybuchowych” wysłano, ale żadne nie wybuchło. Wyjątkowa autopromocja antyamerykańskiego lewactwa. My jesteśmy tacy dobrzy, chcemy pomóc każdemu, chcemy sprowadzić tyle imigrantów nielegalnych (podobno następne karawana już się sformowała), a niedobrzy ludzie ( w domyśle napewno powiązani z Trumpem albo Putinem) wysyłają nam urządzenia wybuchowe. Wybory się zbliżają, to trzeba Amerykanom namieszać w głowach. Im więcej chaosu, tym lepiej dla antyamerykańskiego lewactwa. Dla równowagi wysłano też urządzenie do Białego Domu.

REKLAMA

2131934945 views

REKLAMA

REKLAMA

2131934960 views

REKLAMA

REKLAMA

2133731280 views

REKLAMA

2131934970 views

REKLAMA

2131934973 views

REKLAMA

2131934977 views