REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaPodczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku w bagażu podręcznym znaleziono kota

Podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku w bagażu podręcznym znaleziono kota

-

Podczas skanowania bagażu podręcznego jednego z podróżnych na nowojorskim lotnisku JFK funkcjonariusz Administracji ds. Bezpieczeństwa w Transporcie (TSA) dostrzegł w środku kota. Przepisy nie zezwalają na przewożenie zwierząt w ten sposób.

„Małe zwierzęta domowe mogą podróżować samolotami pod warunkiem przestrzegania zasad. Większość linii lotniczych wymaga, aby pozostawały w transporterach w trakcie lotu i żadna nie godzi się, aby były w bagażu podręcznym” – wyjaśnia CBC News.

REKLAMA

Wydarzenie opisała na Twitterze Lisa Farbstein z TSA. Dołączyła zdjęcia kota w walizce oraz jego rudej sierści wystającej przez niedopięty zamek błyskawiczny.

„Funkcjonariusz TSA był zszokowany, gdy odkrył (…) kota w walizce przechodzącej przez urządzenie rentgenowskie na lotnisku JFK” – wskazała Farbstein. Cytowała podróżnego, twierdzącego, że kot „należał do innego domownika”. Nieuszkodzony bezpiecznie wrócił do domu.

„Kot widoczny na urządzeniu rentgenowskim nie jest najbardziej bulwersującym znaleziskiem, o którym informowali ostatnio funkcjonariusze TSA. Na początku listopada na lotnisku Fort Lauderdale-Hollywood (na Florydzie – PAP) w torbie podręcznej w trakcie inspekcji odkryto broń ukrytą w zabitym kurczaku” – twierdzi CBC News.

Do innych zaskakujących przypadków zalicza m.in. piłę łańcuchową skonfiskowaną w Nowym Orleanie czy pojemnik po dezodorancie pełen naboi, zarekwirowany w New Jersey.

Z Nowego Jorku Andrzej Dobrowolski (PAP)

REKLAMA

2100319261 views

REKLAMA

REKLAMA

2100319494 views

REKLAMA

REKLAMA

2102115886 views

REKLAMA

2100319637 views

REKLAMA

2100319738 views

REKLAMA

2100319848 views