REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Po debacie wiceprezydenckiej rekordy popularności na Twitterze bije... mucha

Po debacie wiceprezydenckiej rekordy popularności na Twitterze bije… mucha

-

Po debacie kandydatów na wiceprezydenta USA na amerykańskim Twitterze furorę robi… mucha, która na ponad dwie minuty usiadła na głowie kandydata Republikanów Mike’a Pence’a.

Już w trakcie debaty na Twitterze powstało kilkanaście profili “muchy Mike’a Pence’a”. Niektóre z nich mają po kilkadziesiąt tysięcy obserwujących. “New York Times” pisze, że owad “skradł show”.

Mucha wylądowała na siwych włosach Pence’a, gdy ten mówił o służbach bezpieczeństwa i reformie policji. Jak wyliczają media, na wiceprezydenckiej głowie spędziła dokładnie dwie minuty i trzy sekundy.Pence – jak odnotowuje portal CNN – przemawiał w nocy ze środy na czwartek przez 36 minut i 27 sekund. Prawie dokładnie tyle samo czasu otrzymała na swoje wypowiedzi Harris – 36 minut i 24 sekundy. Na muchę szybko zagregował ubiegający się o Biały Dom Demokrata Joe Bidena, który na swoim profilu na Twitterze opublikował zdjęcie z packą na te owady. Na stronie jego kampanii można kupić je w niebieskim kolorze Demokratów za 10 dolarów.

REKLAMA

Po debacie senator Republikanów z Kentucky Rand Paul z przymrużeniem oka stwierdził, że za muchą stoi “deep state”. To amerykańskie określenie na bliżej nieokreślony tajny układ grup powiązanych z politykami i służbami. (PAP)

1 KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bezpieczne Halloween (WIDEO)

Kryzys w Dolinie Napa

W czepku urodzeni

Wyborczy rekord?

Powrót ponaddźwiękowców

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks