REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaObama mianował jawnego homoseksualistę sekretarzem ds. armii

Obama mianował jawnego homoseksualistę sekretarzem ds. armii

-

Eric Fanning fot.US Department of Labor/EPA
Eric Fanning fot.US Department of Labor/EPA

Prezydent Barack Obama mianował Erica Fanninga sekretarzem do spraw armii w ministerstwie obrony – poinformował w piątek Biały Dom co oznacza, że po raz pierwszy cywilnym zwierzchnikiem jednego z rodzajów sił zbrojnych USA ma zostać jawny homoseksualista.

Nominację tę musi jeszcze zatwierdzić Senat. Fanning jest obecnie pełniącym obowiązki podsekretarza do spraw armii (czyli wojsk lądowych), a wcześniej był w Pentagonie podsekretarzem do spraw sił powietrznych i szefem sztabu ministra obrony Asha Cartera.

REKLAMA

W czerwcu bieżącego roku Pentagon zmodyfikował swą politykę równych szans, by wyeliminować dyskryminację ze względu na orientację seksualną. Dostosował się w ten sposób do sytuacji w siłach zbrojnych, które w 2011 roku zrezygnowały z zasady „nie pytaj, nie mów”, pozwalającej gejom i lesbijkom służyć w wojsku jedynie pod warunkiem publicznego nieujawniania swych preferencji erotycznych. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

2097849552 views

REKLAMA

REKLAMA

2097849785 views

REKLAMA

REKLAMA

2099646177 views

REKLAMA

2097849928 views

REKLAMA

2097850029 views

Szał autoportretów

Epidemia tajności

Śmierć dyktatora

Porwana na statku

REKLAMA

2097850140 views