REKLAMA

2120367146 views

REKLAMA

2120367144 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaNowy Jork. Gwiazdor telewizji i syn szefa policji oskarżony o gwałt

Nowy Jork. Gwiazdor telewizji i syn szefa policji oskarżony o gwałt

-

Dziennikarz stacji Fox 5 w Nowym Jorku i syn komendanta policji Greg Kelly został oskarżony przez młodą kobietę o gwałt. Dochodzenie w tej sprawie wszczęła prokuratura na Manhattanie. Do gwałtu miało dojść w październiku ubiegłego roku. Greg Kelly zaprzecza oskarżeniom.

fot. Fox News/ Greg Kelly został oskarżony przez młoda kobiete o gwałt

REKLAMA

Prawnicy dziennikarza lokalnej stacji Fox 5 potwierdzili, że w sprawie ich klienta zostało wszczęte dochodzenie. Z uwagi na fakt, iż Greg Kelly jest synem szefa nowojorskiej policji , Raymonda Kelly’ego, śledztwo w sprawie oskarżeń o gwałt wszczęła prokuratura na Manhattanie. Śledczy chcą w ten sposób uniknąć jakichkolwiek oskarżeń o konflikt interesów i faworyzowanie oskarżonego.

Jak informuje stacja ABC News, w środę młoda kobieta  złożyła na policji doniesienie, że padła ofiarą gwałtu. Do przestępstwa miało dojść w październiku ubiegłego roku, a napastnikiem był gospodarz porannego programu „Good Day New York”, Greg Kelly. Po wstępnym przesłuchaniu, kiedy okazało się,  że oskarżenia dotyczą syna komendanta nowojorskiej policji, sprawa została przekazana prokuratorom.

Według znajomych kobiety, której tożsamości nie ujawniono, poznała ona Grega Kelly’ego podczas przyjęcia dla pracowników kancelarii prawniczej, gdzie jest zatrudniona. Po zakończeniu imprezy udała się wraz z dziennikarzem do siedziby swojej firmy. Właśnie tam miało dojść do gwałtu.

Dziennikarz odrzuca wszelkie oskarżenia. „Pan Kelly stanowczo zaprzecza jakoby złamał prawo i ściśle kooperuje ze śledczymi. Wierzymy, że dochodzenie prokuratury dowiedzie jego niewinności” – napisali w specjalnym oświadczeniu prawnicy dziennikarza.

43-letni Greg Kelly jest współgospodarzem porannego programu „Good Morning New York” na antenie stacji Fox 5. Wcześniej był m.in. korespondentem stacji Fox News z Białego Domu oraz współgospodarzem programu „Fox and Friends”. Zanim został gwiazdą telewizji, Kelly był pilotem wojskowym. Dziennikarz jest kawalerem.

mp

REKLAMA

2118468858 views
Poprzedni artykułHistoria brydża w Art Gallery Kafe
Następny artykułInwazja zła

REKLAMA

REKLAMA

2118468975 views

REKLAMA

REKLAMA

2120265333 views

REKLAMA

2118469054 views

REKLAMA

2118469121 views

REKLAMA

2118469181 views