REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka New York Philharmonic odwołała koncerty do 13 czerwca 2021

New York Philharmonic odwołała koncerty do 13 czerwca 2021

-

The New York Philharmonic odwołała koncerty do 13 czerwca 2021 z powodu pandemii koronawirusa – poinformowano na stronie instytucji.

Wcześniej, z powodu pandemii wszystkie koncerty New York Philharmonic zostały odwołane od 12 marca 2020 do 13 czerwca 2020. Planowano jednak wznowienie koncertów w styczniu.

“Z powodu obowiązkowych przepisów władz stanu i miasta dotyczących zdrowia, filharmonia nie będzie w stanie wznowić koncertów na żywo w siedzibie w styczniu, tak jak początkowo planowano” – napisała w liście opublikowanym na stronie orkiestry dyrektor generalna filharmonii Deborah Borda.

REKLAMA

fot. New York Philharmonic/Facebook

Wyrażając głęboki żal podała, że “wszystkie wcześniej zaplanowane koncerty od 6 stycznia do 13 czerwca 2021 muszą zostać odwołane. W 178-letniej historii instytucji odwołanie całego sezonu zdarzyło się po raz pierwszy”.

“Jesteśmy w trakcie opracowywania rozszerzonej serii transmisji na żywo, które mają zostać uruchomiona zimą (jeśli władze na to pozwolą). Mamy nadzieję, że niedługo podamy szczegóły” – poinformowała.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bezpieczne Halloween (WIDEO)

Kryzys w Dolinie Napa

W czepku urodzeni

Wyborczy rekord?

Powrót ponaddźwiękowców

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks