REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaNancy Pelosi ubiega się o 19. kadencję w Kongresie (WIDEO)

Nancy Pelosi ubiega się o 19. kadencję w Kongresie (WIDEO)

-

Przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi zapowiedziała we wtorek, że będzie ubiegać się o 19. kadencję. Pelosi zasiada w Kongresie od ponad 30 lat.

„Ubiegam się o reelekcję do Kongresu i (…) szukam waszego poparcia. Byłabym za nie wdzięczna i ogromnie tym zaszczycona” – mówiła Demokratka na nagraniu wideo zamieszczonym na Twitterze.

REKLAMA

Pelosi nie ujawniła, czy będzie się ubiegać też o stanowisko szefowej Izby Reprezentantów w przypadku wygranej Demokratów w wyborach. Obecnie rekordowa liczba przedstawicieli tej partii odchodzi na emeryturę. Obawiają się, że przeprowadzone zmiany granic okręgów wyborczych faworyzować będą ustawodawców Partii Republikańskiej.

„Decyzja Pelosi, by ubiegać się o reelekcję, ale nie ujawniać intencji, czy chce pozostać przewodniczącą, pojawia się w kontekście szerszej debaty w szeregach Demokratów: czy nadszedł czas, by partia zrobiła miejsca młodszym liderom, czy też Pelosi pozostanie kluczowa dla jej integracji w momencie, gdy partia potrzebuje wyrazistego przywódcy” – podkreśla CNN.

Z Nowego Jorku Andrzej Dobrowolski (PAP)

1 KOMENTARZ

  1. Madame Pelosi doszła do wniosku, że Ameryka jeszcze nie jest zniszczona w dostatecznym stopniu i jej obecność w kongresie jest konieczna dla intensyfikacji tego procesu. Ta kobieta to chodzące zło. Popiera nielimitowaną aborcję do momentu narodzin, otwartą południową granicę i nielimitowaną nielegalną imigrację oraz chce zniszczyć amerykański system wyborczy poprzez głosowanie bez identyfikacji i powszechne głosowanie korespondencyjne. Reprezentuje w kongresie San Francisco i miasto jest w opłakanym stanie. Co dzieje się w San Francisco jest chce przenieść na całą Amerykę.

REKLAMA

2109201200 views

REKLAMA

2109201432 views

REKLAMA

REKLAMA

2110997823 views

REKLAMA

2109201573 views

REKLAMA

2109201672 views

REKLAMA

2109201780 views