REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Mosbacher: wolność nie jest za darmo, musimy o nią dbać każdego dnia...

Mosbacher: wolność nie jest za darmo, musimy o nią dbać każdego dnia (WIDEO)

-

Wolność nie jest za darmo, musimy o nią dbać każdego dnia. Jestem dumna, że Polska i USA są najbliższymi sojusznikami, nasza przyjaźń jest niezachwiana – napisała w sobotę ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. Amabasada USA w Warszawie na swoim profilu na Twitterze zamieściła też nagranie wideo.

Co roku 4 lipca w rocznicę ogłoszenia Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych od Wielkiej Brytanii obchodzone jest w USA święto państwowe – Dzień Niepodległości.

REKLAMA

Jak napisała z okazji tego święta ambasador Mosbacher na Twitterze, “amerykański Dzień Niepodległości to czas świętowania wolności i swobód, które Amerykanie bardzo sobie cenią”.

“Wolność nie jest za darmo, musimy o nią dbać każdego dnia. Jestem dumna, że Polska i USA są najbliższymi sojusznikami – nasza przyjaźń jest niezachwiana!” – podkreśliła ambasador.

Ambasada USA z okazji Dnia Niepodległości napisała, że 4 lipca to rocznica amerykańskiej niepodległości. “Dziś obchodzimy 244. urodziny” – przypomniała. Z okazji święta na Twitterze ambasady umieszczono film z wypowiedziami dyplomatów i pracowników ambasady na temat wolności i przyjaźni polsko-amerykańskiej.

“Jesteśmy najbliższymi sojusznikami, łączy nas nierozerwalna więź. Niech Bóg pobłogosławi Stany Zjednoczone i Polskę” – powiedziała w tym filmie ambasador Mosbacher. (PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA