REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Mężczyzna przeżył upadek z 11 piętra

Mężczyzna przeżył upadek z 11 piętra

-

Z dachu 11-piętrowego budynku w San Francisco w Kalifornii spadł pracownik firmy zajmującej się myciem okien. “Mężczyzna przeżył upadek i był przytomny, ale odniósł poważne obrażenia” – poinformowała w piątek miejscowa policja.

Jak podała lokalna stacja telewizyjna KTVU, mężczyzna spadł na dach i szybę wolno jadącego samochodu i prawdopodobnie dzięki temu przeżył.

REKLAMA

“Usłyszałem ogromny huk i zobaczyłem rozpryskujące się szkło” – relacjonował jeden ze świadków zdarzenia.

Kierowcy samochodu nic się nie stało. (PAP)

fot.werner22brigitte/pixabay.com

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

1 KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks