REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Mężczyzna przeskoczył przez ogrodzenie otaczające Biały Dom

Mężczyzna przeskoczył przez ogrodzenie otaczające Biały Dom

-

Tym razem ochrona Białego Domu nie zawiodła. Jak poinformowała stacja telewizyjna CNN, agenci Secret Service schwytali w środę mężczyznę, który przeskoczył przez ogrodzenie otaczające siedzibę prezydenta USA.

Mężczyzna został natychmiast obezwładniony przez psy, a następnie zatrzymany przez agentów ochrony.

Tego rodzaju incydenty nie należą wcale do rzadkości, jednak miesiąc temu uzbrojonemu w nóż 42-letniemiu Omarowi Gonzalezowi udało się nie tylko sforsować ogrodzenie, ale także przebiec przez trawnik i dostać się do Białego Domu, gdzie dopiero tam został zatrzymany.

Chroniąca prezydenta i jego rodzinę Secret Service próbowała bagatelizować to zdarzenie, twierdząc, że mężczyznę zatrzymano przy głównym wejściu do Białego Domu.

Szefowa Secret Service Julia Pierson podała się do dymisji, gdy wyszło na jaw, że intruz wdarł się jednak o wiele dalej do siedziby prezydenta USA niż tylko do drzwi frontowych. (PAP)

fot.Michael Reynolds/EPA

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks