REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Mężczyna próbował wedrzeć się do kokpitu (ZOBACZ WIDEO)

Mężczyna próbował wedrzeć się do kokpitu (ZOBACZ WIDEO)

-

Pasażer samolotu linii United lecącego z Waszyngtonu do Denver próbował wedrzeć się do kokpitu. Podróżnym udało się obezwładnić mężczyznę. Samolot bezpiecznie lądowała w niedzielę po godz. 22 na międzynarodowym lotnisku Dulles.

W kilkanaście minut po starcie mężczyzna z okrzykiem “dżihad, dżihad” ruszył w kierunku kabiny pilotów. Reakcja pasażerów była błyskawiczna. Obezwładniono go i związano taśmą. Wideo zarejestrowane telefonem komórkowym pokazuje obrażenia twarzy niedoszłego zamachowcy, przy którym nie znaleziono broni.

REKLAMA

Po wylądowaniu na Dulles International Airport mężczyzna został zabrany do pobliskiego szpitala. Według wstępnych ustaleń pasażer nie miał powiązań z organizacjami terrorystycznymi. Nie wiadomo także, jaki jest wynik ewaluacji psychiatrycznej.

Na wideo można usłyszeć, jak tuż po obezwładnieniu, mężczyzna przeprasza za zamieszanie. Nikt z pasażerów nie odniósł obrażeń. Lot do Denver przesunięto na wtorek.
(tz)

fot.EPA

[ot-video type=”youtube” url=”https://youtu.be/3CqpXCDGKyY”]

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks