REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Ocena Trumpa przez TV w 90 proc. negatywna

Ocena Trumpa przez TV w 90 proc. negatywna

-

Ocena prezydentury Donalda Trumpa w wieczornych programach informacyjnych amerykańskich stacji telewizyjnych ABC, NBC oraz CBS w 2017 roku była w 90 proc. negatywna – podała we wtorek w raporcie Media Research Center, konserwatywna organizacja typu watchdog.

Zgodnie z raportem Trump był oceniany przez te stacje dziewięć razy częściej negatywnie niż pozytywnie. Jak podało Media Research Center, w badaniu nie uwzględniono neutralnych wiadomości na temat amerykańskiego przywódcy.

REKLAMA

2147483647 clicks

W okresie od 20 stycznia do końca grudnia ubiegłego roku ABC, NBC oraz CBS poświęciły prezydenturze Trumpa ok. 99 godzin wieczornych programów informacyjnych, co stanowiło ok. 34 proc. całości czasu antenowego wiadomości.

Przez 47 proc. czasu informowano o tematach związanych z ustawodawstwem bądź polityką zagraniczną, a 43 proc. poświęcono kontrowersjom związanym z administracją prezydenta – wynika z raportu.

Ponad 20 godzin przeznaczono na materiały związane ze śledztwem w sprawie powiązań osób z otoczenia Trumpa z Rosją.

Relacjonowanie prób anulowania Obamacare (Ustawy o dostępnej opiece medycznej; ang. Affordable Care Act) przez administrację rządzącą zajęło stacjom ok. 8 godzin. Sprawom związanym z północnokoreańskim programem nuklearnym poświęcono ok. 6,5 godziny.

Ok. 100 minut trwały wiadomości dotyczące stanowiska Trumpa w sprawie wydarzeń w Charlottesville oraz materiały związane z podaniem przez przywódcę USA informacji, iż uważa, że były prezydent Barack Obama założył podsłuch w siedzibie kampanii prezydenckiej Trumpa w wieżowcu Trump Tower w Nowym Jorku.

Z Waszyngtonu Joanna Korycińska (PAP)

jek/ mobr/ mc/

9 KOMENTARZE

  1. Again “fake news” ? . Gdzie jest to obiecane “make America great again ” mieszkam tutaj 35 lat I jak do tej pory pozytywnych zmian nie widze . A pomijajac wszelka polityke jest jak w normalnym zyciu jezeli ktos jest zly , robi zle , jest wulgarny , zarozumialy w dodatku posiada przejawy “Narcyzmu” czyli ma zaburzenia osobowosci (DSM IV) jak I jest rowniez ksenofobem wiec jak inaczej niz negatywnie mozna mowic o takim czlowieku .

    • Pewno żyjesz w cieniu antyamerykańskich mediów i pod “parasolem ochronnym” PfP. Niestety, ale “hate Trump movement” jest w USA potężny i należy do niego duża część “polonijnych elit”. Jeżeli ruch HTM przekona Amerykanów, to znaczy że zasługują komuno-faszystowską formę rządów, którą chcą im zafundować “demokraci” z licznymi podpiętymi do partii grupami. Grupy te otwarcie chcą ustroju totalitarnego. Oczywiście “polonijne elity” nie są tym zainteresowane, bo żyją we własnym wirtualnym świecie i nie wiedzą, co się dzieje w kraju. Dla nich prawdy, które podają CNN, MSNBC i zdecydowana większość mediów głównego nurtu są jak dla fundamentalistów chrześcijańskich Stary Testament. Prawie, że modlą się do tych “prawd objawionych”.

  2. Jezeli cytuja jego wypowiedzi w mediach to rzeczywiscie mu one duzo szkodza i on to jeszcze na dodatek uwaza za bardzo niesprawiedliwe i obrazliwe.
    Powinien byc jakis wydzial w mediach ulepszania prezydenckich wypowiedzi, gdze automatycznie nie cytuje sie wogole wypowiedzi brzydkich a te niebrzydkie sie natychmiast upieksza. Niestety w tym problem ze prezydent lubi byc na zywo przed kamerami i wyglaszac kazania ze faszysci to sa “very fine people”….

  3. Ty DIWRON Kretynie czytales co ja napisalem ? nie pisze o polityce tylko o czlowieku a zyje napewno bardziej realnie niz taki “ptasi mozg I prymityw ” jak TY . Nie interesuje mnie z jakiej partii on sie wywodzi tylko kim ,jaki jest zwlaszcza jako Prezydent .

REKLAMA

2131886959 views

REKLAMA

REKLAMA

2131886974 views

REKLAMA

REKLAMA

2133683294 views

Maya Woroszyło

Lusia Planica

Zuzanna Ochwat

Alexander Kubiak

Maximilian Ostrowski

Patrick Jerabek

Mateusz Boksa

Hubert Dybiński

Sebastian Skoczeń

REKLAMA

2131886984 views

REKLAMA

2131886987 views

REKLAMA

2131886991 views