REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaLoteria wizowa 2014: sprawdź czy wygrałeś

Loteria wizowa 2014: sprawdź czy wygrałeś

-

Ostatnia szansa uzyskania zielonej karty?

 Uczestnicy loterii wizowej Diversity Visa 2014 już mogą sprawdzać status swojej aplikacji na portalu Departamentu Stanu USA www.usagreencardlottery.org. Portal będzie czynny do 30 września.

REKLAMA

green-cardW loterii wizowej 2014 zarejestrowano ok. 100 tys. aplikantów. Nie wszyscy jednak otrzymają zielone karty, gdyż skrupulatny proces imigracyjny wyeliminuje tych, którzy nie spełniają warunków imigracji do Stanów Zjednoczonych.

Osoby, które zgłosiły akces w loterii, powinny posiadać, otrzymany wcześniej Entrant´s Confirmation Number. Numer ten jest konieczny przy sprawdzaniu statusu swojej aplikacji na portalu Departamentu Stanu. Równocześnie należy podać swoje imię i nazwisko oraz rok urodzenia.

Zagubiony numer

W wypadku zagubienia numeru potwierdzającego, sprawdzenie statusu aplikacji nie jest możliwe. Kentucky Consular Center (KCC) zarządzający loterią wizową nie odszuka takiego numeru. Nawet jeśli aplikacja została losowo wybrana, to bez numeru potwierdzającego nie będzie rozpatrywana.

Po wpisaniu wymaganych danych, osoby, które nie wygrały w loterii wizowej zobaczą informację:”Entry has not been selected for further processing”. Departament Stanu zaleca kilkakrotne sprawdzenie statusu.

Jeśli wygrałeś…

W wypadku wygranej aplikant znajdzie informacje o czekających go dalszych krokach. Za kilka miesięcy drogą elektroniczną, na podany wcześniej adres, emailowy otrzyma oficjalne potwierdzenie o wylosowaniu aplikacji. Portal wskaże też termin i miejsce rozmowy z amerykańskim urzędnikiem konsularnym w sprawie wizy imigracyjnej.

Departament Stanu przy- pomina, że nie wszyscy zwycięzcy loterii otrzymają zielone karty. O przyznaniu takiego dokumentu zadecyduje spełnienie stawianych przyszłym imigrantom wymagań oraz wynik rozmowy z urzędnikiem konsularnym.

Liczba wylosowanych aplikacji wizowych według krajów i regionów zostanie opublikowana wkrótce.Eksperci twierdzą, iż wobec zapowiadanej kompleksowej reformy imigracyjnej loteria wizowa 2014 może być ostatnią tego typu szansą uzyskania zielonej karty.

(ak)

1 KOMENTARZ

  1. TELEFON . 6 9 1 3 4 6 5 9 1

    E – MAIL . lukaszj-2323@wp.pl

    OFERUJĘ POMOC W POCZĄTKOWYM URZĄDZENIU SIĘ W USA DLA KOBIETY KTÓRA WYLOSOWAŁA WIZĘ W LOTERII WIZOWEJ A NIE MA W USA NIKOGO KTO BY JEJ TAM POMÓGŁ .
    OFERUJĘ POMOC W POCZĄTKOWYM URZĄDZENIU SIĘ W USA W ZAMIAN ZA ŚLUB I DZIĘKI NIEMU MOŻLIWOŚĆ WSPÓLNEGO WYJAZDU DO USA JAKO MAŁŻEŃSTWO NA PODSTAWIE WYLOSOWANEJ WIZY . JA TEŻ BRAŁEM UDZIAŁ W LOTERII ALE NIE WYLOSOWAŁEM WIZY . W USA PRZEBYWA MOJA MATKA , MA DOM TAK WIĘC BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZAMIESZKANIA ORAZ POMOŻE ZNALEŻĆ PRACĘ . WSZYSTKIE KWESTIE ZWIĄZANE Z FINANSAMI , OFEROWANĄ POMOCĄ ITP. SĄ DO DOGADANIA .

REKLAMA

2117986479 views

REKLAMA

2117986617 views

REKLAMA

REKLAMA

2119782978 views

REKLAMA

2117986705 views

REKLAMA

2117986778 views

REKLAMA

2117986845 views