REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaLong Island. Kolejne ciała znalezione na plaży

Long Island. Kolejne ciała znalezione na plaży

-

Śledczy badający sprawę tajemniczego zniknięcia Shannon Gilbert i odkrytych przez przypadek zwłok czterech innych osób, poinformowali, że wznawiają poszukiwania. Na plaży w Long Island, w stanie Nowy Jork znaleziono bowiem ciała kolejnych czterech ofiar. Policja podejrzewa, że za morderstwem wszystkich ośmiu osób stoi seryjny morderca.

Wszystkie ciała znaleziono w pobliżu autostrady  Ocean Parkway, która prowadzi na Jones Beach, oddalonej od Nowego Jorku o ok. 72km.

REKLAMA

Śledczy przeczesywali tereny w Long Island w grudniu 2010 roku. Wtedy właśnie trafili na ciała czterech zaginionych prostytutek. To odkrycie przyczyniło się do przyspieszenia biegu śledztwa.

W ubiegłym tygodniu władze odnalazły ciała kolejnych czterech kobiet. W poszukiwania zaangażowani są kadeci akademii policyjnej, straż pożarna oraz specjalnie szkolone do tego typu operacji psy policyjne. Przeszukiwany teren nie należy do najłatwiejszych, ponieważ w jego błotnistym odcinku znajduje się szeroki pas wysokiej trawy, obsadzony iglastymi drzewami.

Policja nie podała tożsamości ofiar, których ciała znaleziono w tym tygodniu. Wraz z władzami powiatu Suffolk współpracuje ściśle nowojorski wydział medycyny sądowej. Śledczy podkreślają, że są niemal przekonani, że w przeczesywanej okolicy znajduje się ciało zaginionej Gilbert.

Przebieg wydarzeń nocy 1 maja 2010 roku, kiedy zaginęła Shannon Gilbert, jest wciąż niejasny. Podejrzewa się, że kobieta przybyła do Long Island na spotkanie z klientem. Jeden z mieszkańców ekskluzywnego ośrodka zeznał, że ok. 4:45 do jego drzwi zapukała kobieta, która odpowiada rysopisowi Gilbert. Szukała pomocy, jednak kiedy mężczyzna usiłował zawiadomić policję, Gilbert uciekła.

Policja wciąż poszukuje mordercy odpowiedzialnego za zabójstwo ośmiu kobiet, których ciała odkryto w Long Island.

Zobacz także:

Long Island. Cztery ciała na plaży.

AS

4 KOMENTARZE

  1. ..straszne…i wez sie umow na randke…rozumiem teraz czemu kobiety udzielajace sie w tym zawodzie potrzebuja alfonsa….ciezka do wykrycia sprawa, kiedy prostytucja jest nielegalna w NY i dla kobiety i dla mezczyzny….popieram zwiazek zawodowy w niemczech dla tego zawodu…czas by co ludzkie nie bylo obce…i czas ochrone zapewnic dla kobiet od zarania ludzkosci pracujacych w tym zawodzie…

    • .. dobrze, niedobrze,,,, ten zawod raczej rzadko jest wybierany wiadomie , zbyt malo wiedzy na temat tabu i przyciaga wielu nieznajomoscia, lub wpadnieciem w grupy zorganizowane, gdzie najpierw masz kici, kici..by potem bylo psik…..?

  2. … zastanawiaje jest , ze dlugo w koltoze dominowala tylko dla dzieci jako zabawka tylko kobieta…i zwierzeta… ze uczymy religii a nie kupujemy dzieciom laleczek zakonnic, mnichow..Czyli od dziecka wpajamy czym sie bawic mozemy.. moze dzieciom nie kupowac szpadelkow na plaze czy pistolecikow ?

REKLAMA

2097898341 views

REKLAMA

REKLAMA

2097898573 views

REKLAMA

REKLAMA

2099694964 views

REKLAMA

2097898715 views

REKLAMA

2097898817 views

REKLAMA

2097898927 views