REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Legendarny gitarzysta B.B.King trafił do szpitala

Legendarny gitarzysta B.B.King trafił do szpitala

-

B. B. King fot.Walter Bieri/EPA
B. B. King fot.Walter Bieri/EPA

Legendarny gitarzysta bluesowy, 89-letni B.B. King został hospitalizowany – poinformował w poniedziałek czasu kalifornijskiego dziennik “Los Angeles Times”, powołując się na bliskich muzyka.

Nie ma również informacji, w którym szpitalu przebywa.

Nazywany “królem bluesa” muzyk i uważany za jednego z najlepszych gitarzystów w historii, od ponad 20 lat cierpi na cukrzycę II stopnia.

W październiku zeszłego roku artysta musiał przerwać koncert w Chicago z powodu wycieczenia i odwodnienia. Reszta trasy koncertowej została odwołana. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks