0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaKu Klux Klan czuwa

Ku Klux Klan czuwa

-

W związku z serią włamań w miasteczku Fairview w Pensylwanii organizacja Tradycyjni Amerykańscy Rycerze Ku Klux Klanu zezwoliła lokalnemu oddziałowi na utworzenie dzielnicowych grup do pilnowania bezpieczeństwa mieszkańców. Ulotki KKK informują miejscową ludność: “Możesz spokojnie spać, Klan czuwa”.

fot.Adam Jones, Ph.D./Wikipedia
fot.Adam Jones, Ph.D./Wikipedia

REKLAMA

−Działamy tak samo, jak każda inna organizacja, która czuwa nad bezpieczeństwem dzielnicy. Nie skupiamy się na przedstawicielach jednej grupy etnicznej, lecz na wszystkich podejrzanych osobach. O zachowaniach budzących niepokój informujemy policję. Nie kierujemy się nienawiścią, lecz dbamy o ludzi naszej rasy. Wierzymy w rasową separację. Bóg stworzył każdy gatunek osobno − wyjaśnia lider (imperial wizard) stanowego Ku Klux Klanu.

Główna siedziba organizacji znajduje się w Park Hills w Missouri. Na jej stronie internetowej czytamy: “Tradycyjni Amerykańscy Rycerze Ku Klux Klanu wywodzą się  i hołdują tradycjom klanu z początków XX wieku. W skład naszej organizacji wchodzą biali chrześcijańscy patrioci. Nie stosujemy przemocy. Wierzymy w  zachowanie białej rasy i w konstytucję Stanów  Zjednoczonych w jej oryginalnej wersji i będziemy chronić swych praw przeciw obcemu najeźdźcy. Wierzymy w prawo do posiadania broni i użycia broni przeciw tym, którzy zagrażają naszemu domowi i naszej rodzinie”.

− Podobne w treści ulotki klan podrzucał w  ubiegłym roku na schody domów w Pensylwanii, Wirginii, Missouri i Illinois − informuje portal Huffington Post.

(eg)

REKLAMA

2121791491 views

REKLAMA

REKLAMA

2121791511 views

REKLAMA

REKLAMA

2123587831 views

REKLAMA

2121791522 views

REKLAMA

2121791531 views

REKLAMA

2121791535 views