REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaKierowca w Kalifornii pobity na śmierć po wjechaniu na chodnik

Kierowca w Kalifornii pobity na śmierć po wjechaniu na chodnik

-

Kierowca w Kalifornii, który według świadków próbował wjechać swoim pickupem w pieszych na chodniku, został wyciągnięty przez przechodniów z samochodu i pobity na śmierć – poinformowało biuro szeryfa Los Angeles. 40-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Jak podał w poniedziałek dziennik “USA Today”, do wydarzenia doszło w sobotę. Poprzedziła je sprzeczka w barze w Hawthorne, niedaleko Los Angeles. Mężczyźnie zidentyfikowanemu jako Melguin Lopez Santos kazano opuścić lokal.

REKLAMA

Jak przekazał lokalnej gazecie “Daily Breeze” porucznik Hugo Reynaga z biura szeryfa, śledczy czekają na wyniki autopsji, aby przekonać się, czy mężczyzna doznał obrażeń podczas walki, która doprowadziła do jego śmierci.

Według “USA Today” 40-letni Lopez Santos wyszedł z baru, ale wrócił, kierując ciężarówką. Skierował ją na chodnik i omal nie wjechał w kilka osób.

“Klienci baru próbowali wyciągnąć kierowcę z pojazdu, ale on przyspieszył i jechał ciężarówką w stronę pobliskiego budynku. (…) Klienci wyciągnęli w końcu kierowcę z pojazdu i najpierw doszło do sprzeczki, a następnie do bijatyki” – podkreślił w oparciu o zgromadzone relacje “USA Today”.

Dziennik dodał, że wezwani policjanci zobaczyli mężczyznę leżącego na ziemi. “Służby medyczne podjęły działania w celu ratowania życia, ale (mężczyzna) został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia” – podkreśla gazeta.

Według lokalnych władz dotychczas nie dokonano żadnych aresztowań. Cztery osoby biorące udział w bójce współpracują w śledztwie.

Żona mężczyzny wzywała do zgłoszenia się każdego, kto wie coś na temat tego wydarzenia. (tos, PAP)

REKLAMA

2116386039 views

REKLAMA

REKLAMA

2116386251 views

REKLAMA

REKLAMA

2118182627 views

REKLAMA

2116386369 views

REKLAMA

2116386456 views

REKLAMA

2116386550 views