REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaIvanka Trump zostanie mamą!

Ivanka Trump zostanie mamą!

-

Od weekendu nie ma w Nowym Jorku tematu bardziej gorącego niż ten. Najbardziej bodaj popularna nowojorska trzydziestolatka, Ivanka Trump, córka słynnego magnata nieruchomościowego, Donalda Trumpa i Ivany Zelnickovej, czeskiej olimpijki i modelki jest w ciąży.

Jak przystało na dzisiejsze czasy, powiadomiła o tym sama na swoim koncie na portalu twitter w piątek późnym popłudniem. I wystarczyło! ‘Wielkie Jabłko’ ma wielki temat.

REKLAMA

Mężem Ivanki jest Jared Kushner, syn innego magnata w branży nieruchomościowej Charlesa Kushnera, właściciel gazety “New York Observer”. Oboje młodzi są równolatkami urodzonymi w 1981 roku. Pobrali się w 2009 roku, co było wielkim nowojorskim wydarzeniem towarzyskim. Ślubu udzielał ortodoksyjny rabin żydowski, co wiązało się z wcześniejszym przejściem panny młodej z katolicyzmu na judaizm. Wesele w iście imperialnej oprawie odbywało się w Trump National Golf Club w Bedminster. Suknię uszyła Ivance Wera Wang, inspirowana kreacją ślubną Grace Kelly, wychodzącej za księcia Monako, Raniera.

Oboje młodzi mieli za sobą typowe życie „bogato urodzonych”. Chodzili do najlepszych szkół, kończyli najlepsze uniwersytety ze słynne „Ivy League” (Pensylwania, Harvard). Karierę organizowali im ojcowie. Choć bez wątpienia w karierze modelki Ivance pomagała jej niepowtarzalna słowiańska uroda po mamie.

Zarówno Trumpowie, jak i Kushnerowie to rodziny imigranckie. Austriacko-szkockie i żydowskie. Obydwa rody związane były najpierw branżą budowlaną, a następnie deweloperską i handlem nieruchomościami. Ojciec Donalda, Fred, budował już osiedla mieszkaniowe przed II wojną, a po niej dorobił się na tym fortuny, którą znakomicie pomnożył on sam.

Ojciec Charlesa, Joseph przeżył obozy koncentracyjne i dopiero w Ameryce rozpoczął normalne życie. Budował domy w New Jersey i dopiero jego syn wyprowadził firmę na szerokie wody. Doszedł do miliardów, zasłynął z akcji charytatywnych (m.in. wystawił ortodoksyjną akademię teologiczną w Livingstone, hojnie wspomagał New York University). Był wielkim zwolennikiem Partii Demokratycznej, którą także bardzo efektywnie wspomagał.

W 2005 roku został skazany na dwa lata więzienia za malwersacje podatkowe, wywieranie nacisku na świadków oraz nielegalne dotacje. Po wyjściu z zakładu karnego, pozbył się interesów w New Jersey i skoncentrował na Nowym Jorku, gdzie nabył jeden za najbardziej prestiżowych wieżowców przy Piątej Alei pod „diabelskim” numerem: 666. Stąd kieruje operacjami swojej korporacji Kushner Companies.

Donald Trump dowodzi ze swojego flagowego Trump Tower te przy Fifth Avenue, swoją The Trump Organization.

Cieszący się reputacją playboya, 64-letni ojciec Ivanki Trump, jest po raz kolejny żonaty, z młodszą o 24 lata, Słowenką Melanie Knauss. Ma z nią trzyletniego syna. Z pierwszego małżeństwa ma także dwóch synów w wieku 34 i 27 lat, a z drugiego – z modelką Marlą Maples, Trump ma 19-letnią córkę.

Matka Ivanki, 61-letnia Ivana jest w związku z francuskim, 23-letnim modelem wylansowanym przez program „Big Brother”, Johnem-Davidem Dery i w trakcie rozwodu z młodszym o 24 lata Rossano Rubicondim. Wesele fundował im Donald, a honorowym świadkiem była Ivanka.

Rodzice Jareda, 56-letni Charles i młodsza o dwa lata Seryl pozostają w tym samy związku. Mają czworo dzieci.

Wszyscy przyszli dziadkowie potomka Ivanki i Jared już ogłosili swoją wielką radość.

Waldemar Piasecki, Nowy Jork

REKLAMA

2109562471 views

REKLAMA

REKLAMA

2109562703 views

REKLAMA

REKLAMA

2111359094 views

REKLAMA

2109562844 views

REKLAMA

2109562943 views

REKLAMA

2109563051 views