REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaFinał politycznego pocałunku: kobieta zwolniona, kongresman zostaje

Finał politycznego pocałunku: kobieta zwolniona, kongresman zostaje

-

Pocałunek kongresmana Vance’a McAllistera z zamężną kobietą ze swojego personelu został zarejestrowany przez kamerę w Kongresie. Obraz był na tyle wyraźny, że McAllister, republikanin z Luizjany, i Melissa Anne Hixon Peacock nie mogli zaprzeczyć, że chwilowa namiętność wzięła górę nad rozsądkiem. Kobieta straciła pracę, polityk pozostał w Kongresie. 

Vance McAllister. Na mniejszej czarno-białej fotografi zapis z kamery przemysłowej "słynnego" pocałunku kongresmana z pracownicą fot.US House/Wikipedia/YouTube
Vance McAllister. Na mniejszej czarno-białej fotografi zapis z kamery przemysłowej „słynnego” pocałunku kongresmana z pracownicą fot.US House/Wikipedia/YouTube

McAllister błagał żonę, dzieci, personel i wyborców o wybaczenie. Powiedział, że zbłądził i zwrócił się do Boga, by wyprowadził go na prostą drogę. Gazetę „News-Star” powiadomił, że nie ma zamiaru rezygnować z funkcji w Kongresie i pełną parą przygotowuje się do listopadowych wyborów. Choć jednocześnie obiecuje, że wycofa się, jeśli taka będzie wola wyborców. Z listów nadesłanych do kongresmana wynika, że wyborcy już mu wybaczyli. Za niewierność polityka winią Hixon Peacock i wyrażają zrozumienie dla męskich słabości swojego reprezentanta.

REKLAMA

Lider republikańskiej większości w niższej izbie Kongresu Eric Cantor uznał przeprosiny McAllistera za wystarczające. Odmówił odpowiedzi na pytanie, czy uważa, że  kongresman powinien złożyć rezygnację.

(eg)

REKLAMA

2107679175 views

REKLAMA

REKLAMA

2107679407 views

REKLAMA

2109475798 views

REKLAMA

2107679548 views

REKLAMA

2107679647 views

REKLAMA

2107679755 views