REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Ewa Minge uhonorowana przez Amerykanów za osiągnięcia w projektowaniu mody

Ewa Minge uhonorowana przez Amerykanów za osiągnięcia w projektowaniu mody

-

Polskiej projektantce Ewie Minge przyznano nagrodę International Star Diamond Award. Artystka została doceniona przez amerykańską organizację za tworzenie innowacyjnych i luksusowych projektów. Nagrodę odbierze podczas Tygodnia Mody w Łodzi.

Projektantka mody Ewa Minge fot. Stach Leszczyński/PAP
Projektantka mody Ewa Minge fot. Stach Leszczyński/PAP

REKLAMA

International Star Diamond Award projektantce wręczy Joseph Cinque, prezes i dyrektor generalny The American Academy of Hospitality Sciences. Minge zostanie uhonorowana 18 października podczas specjalnego pokazu w ramach Fashion Week Poland w Łodzi. Organizacją, której ambasadorem jest milioner Donald Trump, wyróżniła Minge w kategorii “The Next Couture, za wyjątkowe osiągnięcia w projektowaniu mody i dóbr luksusowych.

“Ewa Minge to w tej chwili chyba jedyna polska marka, która jest w jakiś sposób zauważalna w kręgach międzynarodowych. Cieszymy się z tego sukcesu. Mam nadzieję, że polska moda będzie mieć więcej takich sukcesów. Chciałbym, żebyśmy wzorem np. Rosji wprowadzili kilka nazwisk na rynek paryski” – mówił na konferencji zapowiadającej Fashion Week Poland Jacek Kłak, organizator łódzkiej imprezy. Do tej pory 46-letnia Ewa Minge swoje kolekcje prezentowała m.in. w Nowym Jorku, Paryżu, Rzymie i Moskwie.

AAHS powstała w 1949 r. w Chicago. Najpierw nosiła nazwę International Restaurant Rating Bureau. 40 lat później przeniosła swoją siedzibę do Nowego Jorku, tam funkcjonuje do dziś. Organizacja znana jest na całym świecie z przyznawania nagrody International Star Diamond Award dla najlepszych usług sektora luksusowego i podróżni-czego.

(PAP Life)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks