REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Donald Trump spotkał się z Billem Gatesem

Donald Trump spotkał się z Billem Gatesem

-

Współzałożyciel koncernu Microsoft Bill Gates spotkał się we wtorek z prezydentem elektem USA Donaldem Trumpem i – jak relacjonował – odbył owocną rozmowę na temat “siły innowacji”. Spotkanie odbyło się w Trump Tower w Nowym Jorku.
“Odbyliśmy owocną rozmowę na temat innowacji i tego, jak mogą one pomóc służbie zdrowia, edukacji, a także jaki wpływ mają na pomoc międzynarodową i sektor energetyczny” – relacjonował dziennikarzom Gates, który stoi na czele jednej z najbogatszych prywatnych organizacji charytatywnych.
Wcześniej we wtorek w rozmowie z telewizją CNBS Gates powiedział, że Trump ma szansę ustanowić “amerykańskie przywództwo poprzez innowacje”. Przypomniał, że prezydent elekt wielokrotnie mówił o rzeczach, które “nie wyglądają tak, jakby tego chciał”.
Współzałożyciel Microsoftu powiedział też amerykańskiej telewizji, że podczas ostatniej rozmowy telefonicznej z Trumpem omawiali siłę innowacji. “Oczywiście cała moja kariera ma z tym związek. A on był zainteresowany wysłuchaniem tego. Wierzę, że odbędziemy kolejne rozmowy” – wyznał Gates. (PAP)

Na zdj.: Bill Gates w Trump Tower fot.John Taggart/EPA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks