REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Cleveland przeżyło kolejny szok. Znana tożsamość dwóch z trzech ofiar

Cleveland przeżyło kolejny szok. Znana tożsamość dwóch z trzech ofiar

-

Jeszcze Cleveland nie ochłonęło po odkryciu trzech kobiet trzymanych od 10 lat w niewoli przez Ariela Castro, a już miastem wstrząsnęła wiadomość o zwłokach trzech kobiet znalezionych w domu rejestrowanego przestępcy seksualnego, 35-letniego Michaela Madisona. Cztery lata temu mieszkańcy Cleveland przeżyli szok na wieść o aresztowaniu Anthony´ego Sowella, mordercy jedenastu kobiet. Władze zadają sobie pytanie: dlaczego tak się dzieje?

Michael Madison fot. Cuyahoga County Sheriff’s Office
Michael Madison fot. Cuyahoga County Sheriff’s Office

REKLAMA

“Sądzę, że musimy zastanowić się nad warunkami, które sprzyjają rozwojowi bestialskich zachowań. Musimy zrozumieć, co w normalnym człowieku budzi bestię” – mówi były kongresman z Cleveland, obecnie polityczny konsultant Dennis Eckert.

Niektórzy ojcowie miasta przypuszczają, że problem leży w dezintegracji dzielnic i sąsiedzkich stosunków oraz nieufności wobec policji. W takich warunkach nikt nie zwróci uwagi na zaginioną osobę i nikt nie poinformuje policji o zbrodni.

Powolnemu upadkowi miasta towarzyszy wzrost przestępczości. Upadek niegdyś dobrze prosperującego Cleveland sięga lat siedemdziesiątych, gdy zaczęto zamykać miejscowe stalownie. Dziś należy do najbiedniejszych miast w Ameryce. W przeliczeniu na głowę mieszkańca dochody w Cleveland nie przekraczają 17 tys. rocznie. Jeszcze gorsza sytuacja jest w pobliskim East Cleveland, gdzie w ostatni weekend znaleziono zwłoki kobiet zapakowane w worki na śmieci. W dzielnicy, gdzie połowa domów jest opuszczona, ciała ofiar mogłyby pozostać niewykryte aż do wyburzenia budynku. Jednak nieruchomość sąsiadującego z domem Madisona była zamieszkana. Sąsiad powiadomił policję o odorze.

Ustalono, że ofiary nie żyją do 6 do 10 dni. Dotychczas ustalono tożsamość dwóch z trzech zamordowanych kobiet. Jedną z nich jest 28-letnia Shetisha Sheeley, drugą 38-letnia Angela Deskins.

(FN –eg)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks