REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaCiężarna matka czwórki dzieci zamordowana dzień przed ślubem

Ciężarna matka czwórki dzieci zamordowana dzień przed ślubem

-

38-letnia kobieta w ósmym miesiącu ciąży została w miniony weekend znaleziona martwa w jej mieszkaniu na Brooklynie. Vindalee Smith zginęła od ciosów zdanych nożem w szyję. Matka czworga dzieci w niedzielę wyjść miała za mąż. Sprawca zbrodni nie został zatrzymany.

fot. 38-letnia Vindalee Smith została zamordowana dzień przed swoim ślubem. Była w ósmym miesiący ciaży

Zwłoki kobiety w kałuży krwi na podłodze jej mieszkania, znalazł właściciel budynku, w którym od kilku miesięcy mieszkała Vindalee Smith. 38-latka była w ósmym miesiącu i w niedzielę miała wstąpić w związek małżeński z ojcem dziecka. Biegli z nowojorskiego biura koronera ustalili, że Smith zginęła w wyniku kłutych i ciętych ran szyi zadanych ostrym narzędziem. Nie przeżyło także nienarodzone dziecko kobiety.

REKLAMA

Policja poinformowała, że na miejscu nie znaleziono narzędzia zbrodni ani śladów włamania. Wiele wskazuje więc na to, że kobieta znała swego zabójcę. Funkcjonariusze NYPD z Brooklynu, gdzie doszło do zbrodni przesłuchali krewnych 38-latki oraz jej narzeczonego. W związku za śmiercią Vindalee Smith i jej nienarodzonego dziecka nikt nie usłyszał do tej pory zarzutów.

Z informacji zebranych w toku śledztwa wynika, że kilka miesięcy temu były sąsiad Smith groził jej śmiercią. Znajomi ofiary twierdzą jednak, że jej problemy skończyły się wraz z przeprowadzką do obecnego lokum.

Vindalee Smith była matką czworga dzieci. Żadne z nich nie znajdowało się w chwili zbrodni w jej mieszkaniu. 38-latka była także bardzo aktywnie zaangażowana w działalność Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego i aktywnie uczestniczyła w życiu parafii, znajdującej się bezpośrednim sąsiedztwie jej domu.

Krewni kobiety oraz współ parafianie z New Dimension Church są wstrząśnięci jej śmiercią. Podkreślając że Smith była „dobrą i pełną poświęcenia matką” i „dobrą i uczynną osobą”. Przed budynkiem, w którym mieszkała 38-latka wiele osób złożyło w niedzielę kwiaty i zapaliło znicze.

Śledztwo w sprawie zabójstwa przyszłej matki i jej nienarodzonego dziecka jest w toku. Nowojorska policja nie wskazała do tej pory żadnych podejrzanych w związku z morderstwem.

km

4 KOMENTARZE

  1. Parafia (z łac. parochia), probostwo – podstawowa jednostka organizacyjna Kościoła katolickiego i wielu innych wyznań chrześcijańskich. Według koncepcji teologicznych to przede wszystkim określona wspólnota wiernych.
    Wspólnota wiernych – już wiesz? Bo we tym kontekscie mądralo było to słowo napisane.

REKLAMA

2096852014 views

REKLAMA

REKLAMA

2096852248 views

REKLAMA

REKLAMA

2098648642 views

REKLAMA

2096852396 views

REKLAMA

2096852499 views

REKLAMA

2096852611 views