REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaBloggerka walcząca o prawo do broni postrzelona przez 4-letniego synka

Bloggerka walcząca o prawo do broni postrzelona przez 4-letniego synka

-

Jamie Gilt fot.Facebook
Jamie Gilt fot.Facebook

Jamie Gilt, niestrudzona obrończyni 2. poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, która gwarantuje prawo do posiadania broni, została przypadkiem postrzelona przez swego 4-letniego synka, gdy prowadziła samochód – podała w środę policja na Florydzie

REKLAMA

Życiu bloggerki nie zagraża niebezpieczeństwo. Rana nie była poważna. Obecnie przebywa ona w szpitalu. Malec znajduje się pod opieką rodziny – zaznaczono w oświadczeniu.

Matka nie była świadoma, że dziecko siedzące na tylnym siedzeniu prowadzonego przez nią samochodu bawi się naładowaną bronią – powiedział rzecznik policji. “Jej błąd polegał na tym, że pozostawiła gotowy do użycia pistolet poza zasięgiem wzroku” – zaznaczył.

Policja podkreśla, że Jamie Gilt nabyła broń legalnie. Zostanie przesłuchana po wyjściu ze szpitala.

Gilt, która aktywnie udziela się w internecie, walcząc o poszanowanie konstytucyjnych praw do noszenia broni zatwierdzonych w ramach Karty Praw z 1791 roku, napisała niedawno na Facebooku: “nawet mój czteroletni syn potrafi się posługiwać strzelbą niskiego kalibru”.

Jej słowa okazały się prorocze – zauważa agencja AFP. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

4 KOMENTARZE

    • Jasnowidz? Nie, poprostu wiem, jak uzywa sie Internet gdzie mozna uzyc Google, znalezc Facebook (tej idiotki strone). Comprende?

REKLAMA

2116347584 views

REKLAMA

REKLAMA

2116347796 views

REKLAMA

REKLAMA

2118144172 views

REKLAMA

2116347916 views

REKLAMA

2116348004 views

REKLAMA

2116348098 views