REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaBlinken: Ukraińcy, jesteście inspiracją dla świata! (WIDEO)

Blinken: Ukraińcy, jesteście inspiracją dla świata! (WIDEO)

-

Chcę zwrócić się bezpośrednio do narodu ukraińskiego: wasze bohaterstwo i poświęcenie dla kraju stanowi inspirację dla całego świata – podkreślił w skierowanym do Ukraińców przesłaniu sekretarz stanu Antony Blinken.

„Ukraińcy, pozwólcie, że powiem wprost, jesteście inspiracją dla świata. Odczuwamy to w każdym zakątku globu. Widzimy waszą niesamowitą odwagę, opór i determinację, i to nas inspiruje. Ale to również czas, by wzmocnić naszą wiarę, a wy odnawiacie naszą wiarę w demokrację, w wolność, w triumf pokoju nad agresją, zwycięstwo dobra nad złem” – powiedział Blinken w opublikowanym w czwartek na Twitterze nagraniu.

REKLAMA

„Pokazujecie to całemu światu, a świat jest z wami, zachowajcie wiarę – my zrobimy to samo; i ostatecznie i wy, i my zwyciężymy” – przekazał szef amerykańskiej dyplomacji.(PAP)

1 KOMENTARZ

  1. Przestań chłopie opowiadać banialuki. Tam giną dzieci i kobiety. Putin występuje w podobnej roli jak Hitler w 1939 roku, a Ameryka dalej bierze ropę z Rosji. Jesteście na klęczkach przed zielonymi idiotami, których działalność wzmacnia bandyckie poczynania Putina. Boicie się im przeciwstawić i zwiększyć wydobycie ropy i gazu w USA. Tylko zdecydowana postawa może zniszczyć takie zbójeckie państwa jak Rosja. Reagan dał przykład jak postępować z takimi państwami i zniszczył związek sowiecki. Zdecydowane sankcje należało wprowadzić jak pod koniec ubiegłego roku Putin zaczął gromadzić wojska na granicy z Ukrainą. Tylko idiota mógł przypuszczać, że robi to dla zabawy. Ukraina nie potrzebuje waszego „podziwu” tylko konkretnych działań.

REKLAMA

2097977144 views
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

REKLAMA

REKLAMA

2097977377 views

REKLAMA

2099773769 views

REKLAMA

2097977520 views

REKLAMA

2097977621 views

REKLAMA

2097977731 views