REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Barman z Ohio planował otrucie Johna Boehnera

Barman z Ohio planował otrucie Johna Boehnera

-

Johna Boehnera jest diabłem odpowiedzialnym za epidemię eboli, a oskarżający go o to Michael Hoyt uważa się za Chrystysa. Był barman z Ohio planujący otrucie przewodniczącego Izby Reprezentantów został skierowany na badania psychiatryczne.

44-letni mężczyzna został oskarżony w związku z pogróżkami zamordowania  polityka. Barman był zatrudniony w Wetherington Golf and Country Club w West Chester w stanie Ohio. Zwolniono go z pracy za bezpodstawne wezwanie do klubu policji.

Z dokumentów sądowych wynika, że Michael Hoyt został oskarżony w ubiegłym tygodniu w związku z pogróżkami zamordowania przewodniczącego Izby Reprezentantów Johna Boehnera. Hoyt miał powiedzieć także, że “nie miał czasu, by dosypać czegoś do drinka Boehnera”.

W czasie przesłuchania były barman zeznał, że jest Jezusem i że zamierzał zabić Boehnera, ponieważ był dla niego niemiły, a poza tym jest odpowiedzialny za epidemię eboli.  Hoyt groził także, że zastrzeli republikanina. Jak informuje CNN Mężczyzna przebywa za kratkami czekając na rozprawę, wcześniej przejdzie badania psychiatryczne zlecone przez sąd.
(tz)

Na zdjęciu: Michael Robert Hoyt  fot.Greyerbaby /pixabay.com/arch. policji

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks