REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaAnonimowy milioner rozdaje pieniądze

Anonimowy milioner rozdaje pieniądze

-

− Codziennie mogę rozdać przynajmniej tysiąc dolarów. Nie zrobi to  większego uszczerbku w moich finansach. Po San Francisco przejdę do Los Angeles, potem do Nowego Jorku, a później pójdę dalej − napisał anonimowy autor akcji „Hidden Cash” (ukryta gotówka). Dodał, że w ten sposób chce rozpocząć krajowy ruch przekazywania pieniędzy na cele charytatywne.

fot.OpenClips/pixabay/Wikipedia
fot.OpenClips/pixabay/Wikipedia

Portal the bolditalic.com pisze, że darczyńcą jest bardzo zamożny właściciel nieruchomości, który w ten sposób chce odwdzięczyć się społeczeństwu za powodzenie finansowe. Za każdym razem, gdy ukrywa kopertę z gotówką, podaje użytkownikom Twittera wskazówki, gdzie mogą znaleźć pieniądze i prosi o upublicznienie zdjęcia z odkrycia.

REKLAMA

Portal bolditalic.com opublikował także list darczyńczy. − W ciągu ostatnich kilku lat zarobiłem miliony dolarów, znacznie więcej niż sobie wyobrażałem. Tymczasem ludzi, którzy dla mnie pracują, nie stać nawet na skromny dom w rejonie zatoki. To zmusiło mnie do refleksji. Postanowiłem oddać część pieniędzy, które zarabiam − oświadczył milioner.

Darczyńca powiadomił portal Huffington Post, że działa anonimowo w obawie, że wiadomość o jego projekcie sprawi, że ludzie, z którymi utrzymuje stosunki biznesowe, przestaną go poważnie traktować.  (eg)

7 KOMENTARZE

  1. Tak dziwna w tych czasach inicjatywa….Chetnie w Polsce znnalazłabym chociaż 30 tysięcy na remont dachu ….Ciagle cos mi wypada , a to narodziny , a to ślub , a to chrzest…i tak co odloże , uszczkne dla dzieci. Gdyby cos takiego u nas było , to urlop bym poświeciła , aby dzieciakom na starośc zostawic dach nad głowa – bez kredytow….Zabawa i świetny cel.

REKLAMA

2115386225 views

REKLAMA

2115386457 views

REKLAMA

REKLAMA

2117182847 views

REKLAMA

2115386597 views

REKLAMA

2115386696 views

REKLAMA

2115386804 views