REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Ambasada USA ostrzega przed możliwym atakiem w RPA

Ambasada USA ostrzega przed możliwym atakiem w RPA

-

fot.Ambasada USA w Peorii Facebook
fot.Ambasada USA w Peorii Facebook

Ambasada USA w Pretorii ostrzegła we wtorek Amerykanów przed możliwością ataku ekstremistów na amerykańskie obiekty czy interesy w RPA. Tego typu alerty są rzadko ogłaszane w kraju, który nie jest kojarzony z zagrożeniem ze strony islamistycznych bojowników.

REKLAMA

“Nie ma dodatkowych informacji na temat tego, kiedy mogłoby dojść do ataku ani co mogłoby być jego celem” – napisano w oświadczeniu na stronie internetowej ambasady.

Amerykanom mieszkającym w RPA zalecono, by ponownie rozważyli swe plany, zachowali czujność, słuchali wiadomości i postępowali zgodnie z instrukcjami wydawanymi przez lokalne władze. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

W czepku urodzeni

Wyborczy rekord?

Powrót ponaddźwiękowców

Złodzieje zwłok

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks