REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaAdwokat autorki przecieku z NSA prosi, by zignorować jej tweety

Adwokat autorki przecieku z NSA prosi, by zignorować jej tweety

-

Reality Winner fot.Facebook

Adwokat Reality Winner oskarżonej o przekazanie mediom informacji należących do Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) zaapelował w środę do opinii publicznej, by zignorowała jej tweety atakujące prezydenta USA Donalda Trumpa.

Titus Nichols poprosił, aby zamiast przeglądać wpisy 25-latki na portalach społecznościowych, opinia publiczna i media wzięły pod uwagę informacje na jej temat, jakich dostarczyli jej rodzice, i oceniały ją na tej podstawie.

REKLAMA

Nichols powiedział stacji CNN: „Myślę, że jej rodzice w sposób fenomenalny pokazali, jaka ona jest naprawdę, w przeciwieństwie do tego, jak jest portretowana w ciągu ostatniego tygodnia”.

Dodał, że najprawdopodobniej sąd rozpatrujący jej sprawę nie pozwoli, aby wpisy Winner z mediów społecznościowych były brane pod uwagę w toczącej się przeciwko niej sprawie. Decyzja w tej sprawie nie została jeszcze podjęta.

Oskarżona należy do ruchu “oporu społecznego” przeciwko Trumpowi, którego członkowie deklarują, że nie uznają go za swojego prezydenta. Winner w mediach społecznościowych wielokrotnie wyrażała niezadowolenie z Trumpa.

Komentarze Winner były obraźliwe i często wulgarne. Politykę imigracyjną Trumpa i próbę wprowadzenia zakazu wjazdu dla obywateli z kilku krajów muzułmańskich skomentowała pisząc: „Najbardziej niebezpieczną osobą, która przybyła do USA, jest pomarańczowy faszysta, którego wpuściliśmy do Białego Domu”.

Wpisy Winner wypłynęły po jej poniedziałkowym aresztowaniu i są od tej pory szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Rodzice Winner argumentują, że ich córka nie była fanką prezydenta, ale teraz jest wykorzystywana przez innych w walkach politycznych.

Winner, która była współpracownicą administracji federalnej, została oskarżona o wyniesienie tajnych informacji z NSA i przekazanie ich portalowi informacyjnemu.

Z Waszyngtonu Joanna Korycińska (PAP)

2 KOMENTARZE

  1. Ha ha dobre! Dorosla kobieta wyraza co czuje a rodzice mowia co innego!.jak mozna nie brac tego pod uwage w sadzie? Przeciez nikt normalny czegos takiego na forum nie pisze! Nie lubisz Prezydenta ok!.ale szacunek musisz miec tak samo jak do innych!,pomyslcie sobie jakby kazdy z nas pisal na forum i ublizal osoba ktorych nie lubi!

    • Akurat to, ze glupie dziewcze pisze co pisze nie jest tu problemem. To jest wolny kraj i kazdy ma prawo wyrazic to co czuje wobec wladzy ale jesli jakas walnieta laska zaczyna ujawniac tajne dokumenty NSA, to juz jest dzialanie na oslabienie bezpieczenstwa kraju i powinno byc potraktowane jak zdrada stanu. Zero tolerancji dla lewackich idiotow narazajacych bezpieczenstwo panstwa. Mam nadzieje ze dostanie taki wyrok,dzieki ktoremu na dlugie lata zazna milosci blizniego za kratami wiezienia.

REKLAMA

2107532734 views

REKLAMA

2107532966 views

REKLAMA

2109329357 views

REKLAMA

2107533107 views

REKLAMA

2107533206 views

REKLAMA

2107533314 views