REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmeryka19-letnia Jessica Chambers została spalona żywcem. Policja poszukuje sprawcy

19-letnia Jessica Chambers została spalona żywcem. Policja poszukuje sprawcy

-

Policja w stanie Missisipi apeluje o pomoc w schwytaniu brutalnego mordercy, który żywcem spalił 19-letnią Jessicę Chambers. Kiedy ją znaleziono, płomienie obejmowały niemal całe jej ciało, ale młoda kobieta wciąż żyła. Zmarła w szpitalu. 

Jessica Chambers fot. archiwum rodzinne
Jessica Chambers fot. archiwum rodzinne

REKLAMA

Przedstawiciele lokalnych organów ścigania w piątek poinformowali, że śledztwo w sprawie ustalenia sprawcy lub sprawców bestialskiego mordu, do którego doszło w niedzielę 7 grudnia, posuwa się bardzo wolno. – Szczegółowo sprawdzamy kilka śladów, rozmawiamy z osobami, które potencjalnie mogą mieć coś wspólnego z zabójstwem Jessicy – powiedział mediom prokurator okręgowy powiatu Panola, Jay Hale. Do tej pory nikt nie został jednak zatrzymany w związku ze śmiercią młodej kobiety.

Do brutalnego zabójstwa, które wstrząsnęło całą Ameryką, doszło w minioną niedzielę w Courtland w powiecie Panola w stanie Missisipi. Przypadkowa osoba zauważyła płonący na poboczu drogi samochód. Przybyli na miejsce strażacy w środku znaleźli 19-letnią Jessicę. Niemal całe jej ciało – z wyjątkiem stóp – obejmowały płomienie. Kobieta wciąż żyła i próbowała coś powiedzieć ratownikom. Niewykluczone, że 19-latka chciała zdemaskować swego oprawcę. Strażacy nie mogli jednak zrozumieć słów kobiety.

Jessica Chambers ostatni raz widziana była w niedzielę około 18.30 na stacji benzynowej kiedy kupowała paliwo i papierosy. Dziewczyna powiedziała sprzedawcy, że wybiera się w „dłuższą drogę”. Niespełna półtora godziny później znaleziono ją w płomieniach.

Według informacji przedstawionych przez krewnych 19-latki, Jessica obalana została paliwem do zapalniczek, które oprawca miał wlać jej także do nosa i gardła, a następnie podpalona. Większość dowodów rzeczowych, które mogłyby pomóc w ujęciu sprawcy, została zniszczona przez ogień. Policja ma nadzieję, że zabójca zostanie zatrzymany po przeprowadzeniu badań DNA.

Bliscy znajomi Jessicy spekulują, że za zbrodnią stać może chłopak, z którym 19-latka niedawno zakończyła burzliwy związek. Policja nie potwierdza jednak, aby ktokolwiek był w tej chwili podejrzany o dokonanie zabójstwa.

Za pomoc w ujęciu mordercy US Marshals Service wyznaczyła nagrodę w wysokości 10 tys. dolarów.

mp

REKLAMA

2123268897 views

REKLAMA

REKLAMA

2123268913 views

REKLAMA

2125065233 views

REKLAMA

2123268923 views

REKLAMA

2123268929 views

REKLAMA

2123268933 views