Foto. Polska Miss Bikini. ZOBACZ ZDJĘCIA

Francine Slobodnik przyszła na świat 21 lat temu, w rodzinie polskich imigrantów. „Frani” od dziecka uwielbiała ćwiczenia gimnastyczne i zdrowe odżywianie. Piękna wysportowana sylwetka zapewniły młodej Polce I miejsce w konkursie bikini podczas międzynarodowej imprezy Arnold Sports Festival.

fot. InformacjeUSA/ Francine Slobodnik

Targi i pokazy odbyły się w Columbus, w Ohio. Przyciągnęły one miłośników zdrowego stylu życia i sportu z całego świata. Towarzyszyły jej liczne pokazy i konkursy. W jednym z nich triumfowała nasza rodaczka. Pochodząca z Chicago Francine Slobodnik wzięła udział w Arnold Classic 2012, zdobywając pierwsze miejsce w konkursie bikini klasie A i pokonując 21 rywalek. Dla Francine był to pierwszy start w tego typu imprezie i wielkie emocje oraz radość z wygranej. „Frani” wygraną w konkursie nagrodę pieniężną chce przeznaczyć na dalszą edukację.

Wygrana w konkursie jest dla Francine dowodem na to, że realizacja nawet najbardziej szalonych marzeń jest możliwa. „Wierzę, że nasze przeznaczenie nie jest dziełem przypadku, ale mamy na nie wpływ przez własne wybory i decyzje” – mów 21-latka. „Frani” od dawna jest wielką fanką siłowni, ćwiczeń i dbania o zdrowie. Francine jest studentką Benedictine University, na wydziale odżywiania i dietetyki. Po skończeniu studiów chciałaby otworzyć własną klinikę i pomagać innym w prowadzeniu zdrowego stylu życia.

Jak na 100 procentową Polkę przystało Francine uwielbia pierogi i gołąbki. Przyznaje, że z tych kulinarnych przyjemności musiała zrezygnować na długo przed konkursem.

Cincopa WordPress plugin

Categories: Fotonews, Polecamy, Sport, Zdrowie

Comments

 1. yur
  yur 17 marca, 2012, 23:14

  Kobieta głównie jest stworzona
  do przypodobania się mężczyźnie,
  jeżeli mężczyzna powinien jej się również podobać,
  to nie dla tak bezpośredniej przyczyny;
  siła jest jego zaletą;
  on się dlatego podoba,
  że jest silny.Jean Jacques Rousseau –

  Reply this comment
 2. NeoQubit
  NeoQubit 18 marca, 2012, 01:33

  Motto: Nie ma w naturze większego rywala dla samców jak grawitacja.

  Wszech zajmowanie się naturą fizyczną, intelektualną i duchową mężczyzn oraz zaspokajanie wszystkich ich potrzeb, wymaga tyle wysiłku od kobiet, że kobieta nie powinna pracować, ale ciągle uczęszczając do różnych Akademii, powinna za swój trud zarabiać jak najlepszy menadżer, co może się kiedyś spełni, jak faceci pojmą, czym jest w istocie rzeczy istnienie we Wszechświecie. NeoQubit –

  Reply this comment
 3. pepe
  pepe 18 marca, 2012, 21:24

  Usuncie te zdjecia bo italiano zaslini ekran komputera 🙂

  Reply this comment
 4. Kuntakinte
  Kuntakinte 20 marca, 2012, 22:22

  Kobieta to stwozenie boze ktore mialo stac w oborze a ze wzgledu na ksztalt pupy chlop zabral ja do chaupy.

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*