Co ukrywa Tiger Woods?

Dziś policji ponownie nie udało się przesłuchać światowej sławy golfisty –  Tigera Woods’a (fot.), który wczoraj nad ranem trafił  do szpitala, po  tym jak  należącym do niego Cadillakiem najpierw zaczepił o hydrant, a następnie przodem, uderzył w drzewo.Policjantów, którzy przybyli w południe do rezydencji golfisty poinformowano, że państwo Woods nie mogą się z nimi spotkać w wyznaczonym terminie i proszą o przełożenie wizyty na niedzielę.

Zgodnie z prawem stanowym golfista miał obowiązek okazania prawa jazdy i ubezpieczenia samochodu, jednak nie musiał i nie musi odpowiadać na pytania dotyczące wypadku. Jednak rzeczniczka prasowa policji, sierżant Kim Montes, powiedziała, że to ” dość niezwykłe”  zachowanie.

Do wypadku doszło w pobliżu domu golfisty w Windermere na Florydzie. Według policji, we krwi sportowca nie wykryto alkoholu.Tiger Woods

Woods został  zwolniony do domu po opatrzeniu niegroźnych otarć skóry twarzy. W piątek wieczorem oficerowie próbowali  przesłuchać sportowca, ale jego żona ,Elin, poinformowała policjantów, że mąż odpoczywa. Policja zamierza dziś zapytać golfistę m.in. o to, gdzie się wybierał o 2: 25 nad ranem oraz w jakich okolicznościach doszło do wybicia tylnej szyby w samochodzie. Wezwani na miejsce wypadku policjanci znaleźli leżącego na ziemi Woodsa i klęczącą nad nim  żonę, która powiedziała, że kijem golfowym wybiła tylną szybę samochodu probując uwolnić męża z auta.

Do wypadku doszło w dwa dni po opublikowaniu przez  the National Enquirer artykułu o związku Woods’a z kelnerką jednego z nowojorskich nocnych klubów. Kobieta miała rzekomo towarzyszyć golfiście w jego podróży do Australii, gdzie brał udział w Australian Masters. Według niektórych źródeł Wood’ s wybiegł z domu po awanturze z żoną, która urzyła kija golfowego zanim doszło do utraty kontroli nad samochodem.

Magazyn Forbs w październiku ogłosił, że  33-letni Tiger Woods, zostal pierwszym miliarderem wsród sportowców.

ag

Categories: Wydarzenia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*