Wideo. 10-latka uduszona w skrzyni, bo zjadła bez pytania słodycze

Kiedy dwa tygodnie temu znaleziono 10-letnią Amy Deal martwą w zamkniętej skrzyni, rodzina powiedziała policji, że dziecko zginęło przez przypadek, bawiąc się w chowanego. Okazało się jednak, że to najbliżsi – po wielokrotnym znęcaniu się nad dziewczynką – zamknęli ją w niewielkiej skrzyni, bo zjadła bez pytania słodycze.

Policja z Phoenix, w Arizonie, w toku śledztwa ustaliła, że babka Ame, jej ciotka i dwoje kuzynów wielokrotnie znęcali się nad nią aż 12 lipca doprowadzili do jej śmierci. Rodzina zamknęła dziecko w małej skrzyni po tym, jak dziewczynka wyjęła bez pytania lody z zamrażalki. Tam też znaleziono ją martwą, w brudnym ubraniu i ważącą zaledwie 26 kg.

23-letniej kuzynce, Samancie Allen i jej mężowi postawiono zarzuty morderstwa z premedytacją. 44-letnia ciotka Cynthia Stoltzmann i babka Judith Deal oskarżone zostały o znęcanie się nad dzieckiem i uprowadzenie, gdyż pomysł ukarania dziecka przez zamykanie jej w skrzyni wykorzystywały już dużo wcześniej.

Sąsiedzi podejrzewali, że mieszkającej obok Ame dzieje się krzywda. Świadkowie powiedzieli nawet policji, że Ame zmuszano za karę do jedzenia psich odchodów czy zgniatania puszek gołymi stopami, jednak nikt nie zgłosił brutalnego traktowania dziecka na policję.

Obecnie funkcjonariusze próbuje odnaleźć rodziców Ame Deal.

Dwanaścioro innych dzieci, które mieszkały razem z Ame zostało zabranych przez pracowników Child Protective Services.

Zobacz materiał wideo:

as

Categories: Wydarzenia

Comments

  1. Katarzyna
    Katarzyna 30 lipca, 2011, 16:38

    A tam,pewnie zaraz ich wypiszcza,zrobia wywiad za miliona a dziecka niema!!!nastepni debile,ktorym nic niezrobia

    Reply this comment
    • krolik
      krolik 30 lipca, 2011, 22:15

      Kazda istota bezpanska najczesciej trafia na tortury…niejeden raz czytalam watki wyciskajace lzy osob pozostawionych na lasce krewnych….Kruszmy znieczulice dla zywych, w najblizszej okolicy, a dopiero po tym zadbajmy o poczete….Ktos nie chce dziecka, to zmusmy niech sie urodzi i da nam pokaz wdziecznosci, ze dano jej schronienie… ?

      Reply this comment
  2. Milene
    Milene 2 lutego, 2012, 20:30

    Zbrodnia może uyytrmzwać się przez uruchamianie niektórych urzędach, lecz nic nie może powstrzymać nas od studiując.D

    Reply this comment
  3. nowy
    nowy 2 lutego, 2012, 20:46

    Ciekawe kto wyciąga te stare tematy chcąc zakryć nowe. Mariano to ty? I te nowe nicki a może sprawdzasz który się przyjmie? Czyżby ci już obrzydł dotychczasowy? A może obrzydł innym forumowiczom? Ciekawe to wszystko.

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 20:55

      ty lamerze nawet nie wiesz jak IP sprawdzic a eksperta od nickow chcesz zgrywac 🙂 nie oslabiaj mnie czlowieku 🙂
      mariano nigdy na 2 nickach nie jechal i nie jedzie pisalem ci- takich jak ty to wagon na jednym obskocze i jeszcze zostanie mi czasu zeby na fb poodpisywac … ale ty trenuj – trening czyni mistrza chociaz w pewnym wieku zajmuje to wiecej czasu, ale ja bede dla ciebie wyrozumialy 🙂

      Reply this comment
  4. nowy
    nowy 2 lutego, 2012, 21:01

    Nerwy puszczają? Wezwij na pomoc kogos klata może nie wytrzymać Mariano.Ale powiem na razie idzie ci nieżle. Lubisz być atakowany wtedy możesz się wyżyć. To tylko swiadczy że jestes impotentem lub masz kompleks małego członka.Przedłużasz go na forum ale to iluzja Mariano tylko iluzja. Nie opluwaj walcz z odsłoniętą klatą rycerzu. 🙂

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 21:15

      stary zaczynasz wzorem ciekawego kopiowac cale teksty, co bedzie z publikacja mojej ksiazeczki? 🙂
      sadzilem ze taki stareczny, elokwentny pan zabawiajacy nas swoimi wypracowaniami na pol ekranu potrafi 3-4 zdania wlasna reka napisac, ale niestty rozczarowalem sie. ty tylko potrafisz kopiowac alo ze stron jehowcow, albo z wikipedii albo czyjes z forum . znajac takich typkow pewnie internet tez od sasiada kradniesz i telewizje z 5cioma kolegami dzielisz 🙂
      znam was gnidy polonine , oj znam 🙂

      Reply this comment
  5. nowy
    nowy 2 lutego, 2012, 21:04

    I jeszcze jedno to ty jestes tutaj luserem w kazdej dziedzinie, szkoda Mariano wielka szkoda. I tyle na razie.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*