Przykleiła dłonie dziecka do ściany. Spędzi za kratkami 99 lat.

23-letnia mieszkanka Teksasu, która przykleiła do ściany dłonie swej dwuletniej córeczki i pobiła ją do nieprzytomności, próbując „nauczyć” dziecko korzystania z toalety, została skazana na karę 99 lat pozbawienia wolności. Elizabeth Escalona wyrok przyjęła bez większych emocji.

fot. Dallas County Sheriff's Department/ Elizabeth Escalona

Mimo przyznania się do winy i błagań o litość, sędzia Larry Mitchell pozostał nieugięty i skazał wyrodną matkę na 99 lat więzienia. Elizabeth Escalona o warunkowe zwolnienie będzie mogła ubiegać się najwcześniej za 30 lat.

23-letnia mieszkanka Teksasu została aresztowana w ubiegłym roku, kiedy jej dwuletnia córeczka w krytycznym stanie trafiła do szpitala. Rodzeństwo dziewczynki zeznało, że matka najpierw kopała dwulatkę w brzuch i biła po głowie, a następnie przykleiła dnie ich siostry do ściany silnym klejem. Elizabeth Escalona przyznała, że była sfrustrowana gdyż jej córka wciąż sikała w pieluchy i nie chciała korzystać z toalety.

Dziewczynka przez dwa dni była w śpiączce. Straciła także sporo skóry na dłoniach.

W lipcu tego roku Elizabeth Escalona przyznała się do brutalnego pobicia dziecka. Jej obrońca prosił o łagodniejszy wyrok, twierdząc ze 23-latka ma za sobą trudne dzieciństwo i molestowanie seksualne. Prokuratura wykazała jednak, że Escalona korzysta z narkotyk i jest bezwzględną matką, która wielokrotnie dopuszczała się maltretowania trójki swych dzieci. „Tylko potwór mógłby zrobić coś tak okrutnego” – przekonywali prokuratorzy. Escalona przyznała, że nie pamięta co dokładnie co stało się feralnego dnia w 2011 roku i jak jej córka skończyła w krytycznym stanie w szpitalu. Kobieta nie potrafiła także wytłumaczyć dlaczego przykleiła dłonie dziecka do ściany. Płacząc prosiła jednak o litość i łagodną karę.

W czasie odczytania wyroku krewni kobiety z trudem powstrzymywali łzy. Elizabeth Escalona nie okazała większych emocji. Kobieta z sali sądowej trafiła wprost do więzienia.

Trójka jej dzieci znajduje się pod opieką stanu Teksas.

mp

mp

Categories: Wydarzenia

Comments

 1. Czytelnikpostow
  Czytelnikpostow 13 października, 2012, 12:00

  „”Elizabeth Escalona wyrok przyjęła bez większych emocji.
  Mimo przyznania się do winy i błagań o litość, sędzia Larry Mitchell pozostał nieugięty i skazał wyrodną matkę na 99 lat więzienia. „”
  To jak to w końcu było? Bez emocji czy z błaganiem o litosć?

  Reply this comment
 2. Katarzyna
  Katarzyna 13 października, 2012, 13:46

  I dlatego takie ku…wy niepowinny być matkami!!aboracja bylaby lepsza niż dziecko ma cierpieć z taka pizda,powinna zdychac w męczarniach!

  Reply this comment
 3. klim z chicago
  klim z chicago 13 października, 2012, 15:05

  jak widze tatuaze to juz wsszystko wiem na temat tej dziewczyny.no i ta najprostrsza linia obrony, trudne dziecinstwo i molestowanie sexualne w dziecinstwie, dobrze ze sedzia nie daj sie na to nabrac, w polsce pewnie zostalaby jej wina odpuszczona i dzieci wrocilyby pod jej opieke.

  Reply this comment
  • Katarzyna
   Katarzyna 14 października, 2012, 10:41

   Polska to jest chory kraj,dziękuje Bogu ze tam niemieszkam!!!prawo maja śmieszne,są sto lat za murzynamk,całkowicie z tylu za każdym innym krajem,zgadzam sie z tobą klim,pewnie w Polsce by ja wypuscili i program o niej zrobili!!!

   Reply this comment
 4. fakamaka
  fakamaka 13 października, 2012, 19:34

  A morderca tej dziesieciolatki dostanie kare tylko moze 20 lat .A gdzie ojciec tego dziecka.

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*