Niezwykła oferta lotnicza: z New Hampshire do Nowego Jorku za 12 dolarów

Ostatnia szansa na niezwykłą promocję – bilet za 12 dolarów z lotniska w New Hampshire do Bostonu lub Nowego Jorku. Oferta wygasa w poniedziałek. W cenę wliczone są: podatek oraz dowóz z lotniska White Plains w Nowym Jorku do centrum Manhattanu.

Niezwykła oferta linii Cape Air - bilet z New Hampshire do Nowego Jorku lub Bostonu wygasa z końcem roku

Z tą niecodzienną promocją wyszły linie Cape Air, które chcą w ten sposób wspomóc mały, lokalny port lotniczy w osiągnięciu liczby 10 tys. pasażerów, którzy w ciągu roku skorzystają z jego połączeń. Przekroczenie 10 tys. oznacza dla lotniska Lebanon otrzymanie miliona dolarów od krajowej agencji lotniczej (FAA). Pieniądze zostaną przeznaczone na budowę dodatkowych pasów startowych, poprawę bezpieczeństwa oraz zakup niezbędnego sprzętu.

Zainteresowanie ofertą linii Cape Air jest ogromne. Jak powiedział rzecznik prasowy przewoźnika, praktycznie wszystkie bilety już zostały sprzedane, co oznacza, że port lotniczy przekroczy magiczną liczbę.

Dla porównania – średnia cena biletu w obie strony z Lebanon Airport w New Hampshire do Bostonu wynosi 130 dol., ale już  do Nowego Jorku  za bilet tylko w jedną stronę trzeba zapłacic 160 dolarów.

Cape Air nie obiecuje, że szybko powtórzy taką ofertę, która, szczególnie w okresie świątecznym, brzmi nieprawdopodobnie.

tz

 

 

Categories: Podróże, Wydarzenia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*