Najlepszy prezent na Walentynki: czas spędzony razem

Jaki prezent wręczyć swej drugiej połowie 14 lutego? Podpowiadamy: panie nie przepadają za słodyczami i pluszakami i zdecydowanie nie chcą seksownej bielizny. Panowie nie lubią dostawać kwiatów. Obie płcie są zgodne: wspólnie spędzony czas i odrobina czułości są najlepszym walentynkowym prezentem.

O tym, że zbliża się Dzień Świętego Walnetego sklepowe wystawy i telewizyjne reklamy przypominały nam już od kilku tygodni. Na każdym kroku dręczą nas różowe serduszka, czerwone róże, czekoladki w kształcie serc i miliony reklam biżuterii i bielizny. Na walentynkowe prezenty Amerykanie wydadzą w tym roku ponad 17 miliardów dolarów; przeciętny John Smith wyda 126 dolarów. Prezenty otrzymają nie tylko mężowie/żony, kochankowie/kochanki ale także dzieci rodzice i … zwierzaki.

Jaki prezent kupić, aby sprawić ukochanej osobie radość? Z sondażu przeprowadzonego przez portal randkowy eHaromony wynika, że panie nie chcą z tej okazji otrzymywać czekoladek, kwiatów i bielizny. Aż 87 kobiet uważa, że prezent nie jest ważny. 14 lutego chciałyby raczej spędzić z ukochanym więcej czasu niż zwykle, doświadczyć czułości (niekoniecznie seksu) i wspólnie się zrelaksować. Aż 97 proc. Ankietowanych kobiet uważa, że lepszy jest każdy inny prezent, byle nie bielizna. Mile widziane są upominki mające związek z ich pasjami, hobby i osobowością.

Panowie wydają się w kwestii walentynkowych prezentów bardziej tolerancyjni. Większość z nich nie ma nic przeciwko czekoladkom (czy innym słodyczom). Chętnie dostałoby również … ulubione piwo. Mężczyźni zasadniczo nie lubią jednak dostawać kwiatów. Za najlepsze prezenty panowie uznają bilety na mecz ulubionej drużyny sportowej oraz …seks (czyli czas spędzony razem).

A my naszym Czytelnikom życzymy po prostu dużo miłości!

 

 

Comments

  1. Irek A. Dixon
    Irek A. Dixon 14 lutego, 2012, 17:44

    Życzę Redakcji miłych chwil z osobistym Walentym/Walentynką.
    Jak u poety: „chwilo, jesteś piękna, trwaj wiecznie…”

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*