Kwitnący biznes w Dolinie Krzemowej – prostytucja

Językiem nowych technologii mówią w Dolinie Krzemowej nie tylko inżynierowie i programiści. Do reklamy swojej działalności wykorzystują go także prostytutki.

fot. PAP-MACIEJ CZAJKOWSKI/ Prostytutki aktywistki domagają się prawa kobiet do wyboru wykonywania najstarszego zawodu świata

fot. PAP-MACIEJ CZAJKOWSKI/ Amerykańskie prostytutki aktywistki próbują zmienić percepcję swojego zawodu w społeczeństwie

Wysokie zarobki rzeszy młodych informatyków z Doliny Krzemowej to magnes dla prostytutek, oferujących szereg usług od dotrzymania towarzystwa przez masaż erotyczny do prostytucji.

„Josephine”, która mówi o sobie, że jest małym przedsiębiorcą, próbuje dać do zrozumienia, że ma więcej wspólnego z przemysłem technologicznym niż się może na pierwszy rzut oka wydawać. Do tego operuje fachową terminologią informatyczną. – Właśnie testuję wersję beta krajowego rejestru prostytutek – mówi „Josephine”. – Wrzucam tam informacje o klientach w dyskretny i bezpieczny sposób.

Kitty Stryker swój czas dla klientów wycenia na 350 dol. za godzinę. Poza tym zajmuje się marketingiem w lokalnym startupie i z tym samych aplikacji korzysta prowadząc wieczorny biznes.

– Obecnie korzystam z narzędzia Hootsuite, ale też Klout. Do tego mam kalendarz w Twitterze, prosta rzecz, a przy tym to interesująca aplikacja analityczna – mówi Stryker, która uważa, że kobiety powinny mieć prawo do swobodnego uprawiania zawodu prostytutki.

Jego postrzeganie chce zmienić także striptizerka, prostytutka i aktywistka Siouxsie Q, która w sieci udostępnia podcasty w tej tematyce. – Zawód prostytutki postrzegam jako moją karierę. […] Poza tym każdy kto pracuje fizycznie sprzedaje swoje ciało.

– Mam konto na Tumblr, Instagramie, Facebooku, Twitterze, dwie strony internetowe i Google Voice – mówi Siouxsie Q, której narzędzia marketingowe są lepsze niż niejednego biznesmena.

– Miło posłuchać wiadomości o tym, że gospodarka staje na nogi – mówi „Josephine”. – Patrząc przez pryzmat mojego biznesu, dochodzi do siebie dużo szybciej.

as

Categories: Ameryka, Wydarzenia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*