Jak się nosić na wiosnę. W Nowym Jorku już wiedzą

Dni pełne wrażeń podczas nowojorskiego tygodnia mody (NYFW) – za nami. Czas na podsumowania tego, co projektanci zaoferowali  podczas pokazów na sezon wiosna/lato 2012. Po pierwszych, nieco nieudanych pokazach, wreszcie można było zobaczyć oczekiwane rezultaty znanych projektantów.

Nowy styl, kolory, fasony podkreślające figurę czyli wszystko z myślą o trendach przyszłej, wiosennej ulicy.

Kolor pozostał nadal kluczowym elementem. Na wybiegach modelki z wdziękiem nosiły kreacje wykonane z luksusowych materiałów w ożywionych kolorach, podkreślających kobiecą sylwetkę.  

Dominowały piękne, romantyczne suknie, było dużo piór i wracający do łask, błyszczących materiałów.

Na pokazie Diane von Furstenberg wzory prosto z Afryki przeniosły nas w bogatą paletę kolorów i powiewnych kreacji. Oprócz jaskrawych barw pojawiały się także stonowane odcienie, a także kolor biały.

Sportowy miejski styl  zaprezentowała w nowej kolekcji Victoria Beckham. Ralph Lauren, żeby elegancji stało się zadość, zawładnął wyobraźnią niejednej elegantki. Zaprezentował miękki fason, połyskliwe materiały i intrygujące pióra. Polka,Eva Minge pokazała kolekcję w kolorach czarno-białych, a inspiracją jej kolekcji byli „piraci z Karaibów”. Wygląda na to, że Eva Minge na dobre zadomowiła się na prestiżowym nowojorskim tygodniu mody.

Niektóre pomysły projektantów budziły kontrowersje, inne przyjmowano z wielkim aplauzem.  Wiosną nosimy się długo czy krótko? Jakie zestawy kolorystyczne można łączyć?

Zachęcam do obejrzenia galerii, gdzie znajdziecie odpowiedzi i może pomysły na  kreacje obowiązujące wiosną przyszłego roku.

Cincopa WordPress plugin

 (IO)

Categories: Wydarzenia

Comments

 1. Charlie_Charlie
  Charlie_Charlie 18 września, 2011, 10:46

  nie znalazlem nic dla siebie…

  Reply this comment
 2. Klim z Chicago
  Klim z Chicago 18 września, 2011, 12:42

  a ja od 10 lat tak samo sie ubieram i w te same ciuchy, a ubieram sie u Thift Store.

  Reply this comment
 3. yur
  yur 18 września, 2011, 13:10

  Autor nie zauważył Karoliny Zmarlak to pierwsza polska projektantka, która odniosła tak wielki sukces na tym pokazie.Magazyny mody też pokazują jej projekty.

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*