Głosuj na Michała

fot.Facebook/ Michał ma szansę wygrać w konkursie wokalnym 100 tys. dol., które chciałby przekazać polskiej fundacji

fot.Facebook/ Michał ma szansę wygrać w konkursie wokalnym 100 tys. dol., które chciałby przekazać polskiej fundacji

„Moja piosenka „Life is here” jest już na drugim miejscu” – powiedział Michał Stefański w rozmowie z Dziennikiem Związkowym. „Koniec głosowania przypada na 29 kwietnia. Mam dużą szansę, by zdobyć główną nagrodę i pomóc ludziom w potrzebie. Liczę na głosy swoich sympatyków”. 

 Michał Stefański z Katowic od 10 lat mieszka w Chicago. Jest DJ-em i swoją muzyką oraz radością z życia postanowił zarazić innych. Bierze udział w konkursie wokalnym, gdzie może wygrać pięniądze dla potrzebujących.

Michał jest autorem piosenki „Life is here”, którą zgłosił do konkursu na amerykańskim portalu VeeWall. Stawka toczy się o 100 tys. dolarów, które Michał chce przekazać w całości na charytatywny cel – Fundacji Siepomaga. Michał o sobie mówi, że jest zadowolony z życia oraz docenia to, co ma. I chciałby „podać dalej”.

W konkursie zwycięży osoba, która uzyska najwięcej głosów internautów. By jej w tym pomóc, należy zarejestrować się na stronie VeeWall i oddawać jeden głos dziennie do 29 kwietnia.

Michała gorąco wspierają polscy internauci. DJ wspina się coraz wyżej i jest w zasięgu pierwszego miejsca. Jego piosenkę, a także utwory innych uczestników można znaleźć na portalu konkursowym w zakładce Vocals.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie fundacji www.glosujnamichala.pl oraz na koncie Michała na Facebooku.

[youtube id=”KeoWiBIUL20″ width=”620″ height=”360″]

(ak, as)

Categories: Wydarzenia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*