Były agent Secret Service "miał oko" na Sarah Palin

David Chaney, jeden z agentów Secret Service, który w wyniku seks-afery w Kolumbii stracił pracę, umieścił na Facebooku zdjęcie, na którym „dokładnie sprawdza” wzrokiem byłą kandydatkę na wiceprezydenta USA, Sarah Palin. „To żenujące” – skomentowała fotografię była gubernator Alaski. Żenujących zdjęć byłego agenta jest w sieci więcej. 

fot. David Chaney Facebook page/ Sarah Palin i 'dokładnie sprawdzający ją" agent David Chaney

David Chaney jest jednym z trzech agentów, którzy w wyniku afery z kolumbijskimi prostytutkami stracili już pracę. Trzech kolejnych pożegna się z agencją najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj.

Chaney w Secret Service pracował od blisko 20 lat i jest jednym z dwóch wysoko postawionych agentów, którzy próbowali wyciszyć seks skandal. Okazuje się jednak, że dyskrecja nie jest najmocniejszym punktem 48-letniego, byłego już agenta. Na swoim profilu na Facebooku David Chaney zamieścił wiele zdjęć, z których jasno wynika, że lubi towarzystwo pięknych kobiet. I niekoniecznie mowa o jego żonie.

Najwięcej emocji wywołała fotografia wykonana w 2008 roku, kiedy Chaney ochraniał byłą kandydatkę na wiceprezydenta USA, oraz umieszczony pod nią komentarz: „Naprawdę dobrze ją sprawdzałem. Wiesz co mam przez to na myśli”. Sarah Palin uznała zdjęcie i komentarz za „żenujące”. „Mam nadzieję, że jego żona wyrzuci go do psiej budy” – powiedziała Palin na antenie Fox News.

fot. Davi Chaney Facebook page/ David Chaney umieścił na Facebooku wiele zdjęć, na których dobrze bawi się w kobiecym towarzystwie

Żona Davida Chaneya, Kelly może rzeczywiście mieć nieco więcej zastrzeżeń do małżonka. Na kilku zdjęciach zamieszczonych przez niego na Facebooku były agent pozuje z kobietami, które nie szczędzą mu czułości. Chaney nie sprawia przy tym wrażenia szczególnie zakłopotanego damskim towarzystwem.

David Chaney po aferze z udziałem agentów Secret Service, wojskowych i kolumbijskich prostytutek, zmuszony został do odejścia z agencji. W atmosferze skandalu i kompromitacji zajmujący kierownicze stanowisko agent przeszedł na wcześniejsza emeryturę. Chaney, który wraz żoną Kelly mieszka w Ashburn na przedmieściach Waszyngtonu, jest nieuchwytny dla mediów. Komentarza nie udzieliła także w tej sprawie jego małżonka.

W wyniku skandalu pracę stracił także Greg Stokes. Złożył on jednka odwołanie od decyzji o zwolnieniu ze służby. Stokes jest rozwiedziony i mieszka w Annapolis w stanie Maryland. Jego była żona także pracuje dla Secret Service.

Dyrektor agencji Mark Sullivan przyznaje, że wraz z postępowaniem dochodzenia w sprawie wydarzeń w Kolumbii na światło dzienne wyjść może więcej szczegółów, które będą dla Secret Service co najmniej kłopotliwe.

km

 

 

 

 

 

 

 

Categories: Wydarzenia

Comments

 1. Swiety Spokoj
  Swiety Spokoj 21 kwietnia, 2012, 14:13

  po pracy..czlowiekowi sie nalezy chwila wytchnienia,,no nie??….

  Reply this comment
 2. ali
  ali 21 kwietnia, 2012, 14:59

  Patrzac na zdjecie, wyglada niewinnie…dla pucu czesto robi sie takie zdjeciunia… Bo w zasadzie jesli nic Cie nie laczy, to dasz sie podrzucic czy wycalowac…W zasadzie jak masz romans to sie nie fotografujesz, gdy jestes zonaty….Hmmm…prawdziwy agent, bo prowadzil dokumentacje….

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*