Kandydaci w wyborach z poparciem Alliance Printers and Publishers, Inc.

Kandydaci w wyborach z poparciem Alliance Printers and Publishers, Inc.

General Election Candidate  

(…) Numer listy do głosowania, nazwisko, partia (D-demokratyczna, R-republikańska, L-libertariańska, G-zielona)

 

Senator USA

(1) Richard J. Durbin (D)

(2) James D. „Jim” Oberweis Candidate (R)

(3) Sharon Hansen Candidate (L)

 

Gubernator 

(7) Pat Quinn & Paul Vallas (D)

(8) Bruce Rauner & Evelyn Sanguinetti (R)

(9) Chad Grimm & Alexander Cummings (L)

 

Prokurator generalny stanu Illinois

(14) Lisa Madigan (D)

(15) Paul M. Schimpf (R)

(16) Ben Koyl (L)

 

Sekretarz stanu Illinois

(19) Jesse White Candidate (D)

(20) Michael Webster Candidate (R)

(21) Christopher Michel (L)

 

Rewident stanowy 

(24) Sheila Simon (D)

(25) Judy Baar Topinka (R)

(26) Julie Fox Candidate (L)

 

Kongresman, 3. dystrykt 

(34) Daniel William Lipinski (D)

(35) Sharon M. Brannigan (R)

 

Kongresman, 4. dystrykt 

(34) Luis V. Gutierrez (D)

(35) Hector Concepcion Candidate (R)

 

Kongresman, 5. dystrykt

(34) Mike Quigley (D)

(35) Vince Kolber (R)

(36) Nancy Wade (G)

 

Kongresman, 7. dystrykt

(34) Danny K. Davis (D)

(35) Robert L. Bumpers (R)

 

Kongresman 8. Dystrykt

(34) Tammy Duckworth (D)

(35) Larry Kaifesh (R)

 

Kongresman, 9. dystrykt  

(34) Janice D. Schakowsky (D) 

(35) Susanne Atanus (R)

 

Kongresman, 10. Dystrykt

(34) Brad Schneider (D)

(35) Robert Dold (R)

 

Kongresman, 11. dystrykt 

(34) Bill Foster (D)

(35) Darlene Senger (R)

 

Senator stanowy, 6. dystrykt 

(37) John J. Cullerton (D)

(38) Stefanie Linares (R)

 

Senator stanowy, 24 dystrykt

(37) Suzanne Glowiak (D)

(38) Chris Nybo (R)

 

Kongresman stanowy, 15. dystrykt

(40) John C. D’Amico (D)

(41) Gregory A. Bedell (R)

 

Kongresman stanowy, 19. dystrykt

(40) Robert Martwick (D)

 

Kongresman stanowy, 20. dystrykt

(40) Mo Khan (D)

(41) Michael P. McAuliffe (R)

 

Kongresman stanowy, 22. dystrykt

(40) Michael J. Madigan (D)

 

Kongresman stanowy, 23. dystrykt

(40) Michael J. Zalewski (D)

 

 

Przewodniczący Rady Powiatu Cook 

(55) Toni Preckwinkle (D) 

 

 

Sekretarz powiatu Cook 

(56) David D. Orr (D)

 

Szeryf powiatu Cook  

(57) Thomas J. Dart (D)

 

Skarbnik powiatu Cook 

(58) Maria Pappas (D)

 

Asesor powiatu Cook 

(59) Joseph Berrios (D)

 

Komisarz rady powiatu Cook, dystrykt 9

(60) Frank L Mc Partlin (D)

(61) Peter N. Silvestri (R)

 

Komisarz rady powiatu Cook, dystrykt 15

(60) Michael A Urban (D)

(61) Timothy O. Schneider (R)

 

Komisarz rady powiatu Cook, dystrykt 16

(60) Jeffrey R. Tobolski (D)

 

Komisarz urzędu ds. uzdatniania wody (3 kandydatów)

(46) Frank Avila (D)

(50) R. Cary Capparelli (R)

(52) George Milkowski (G)

 

Sędzia sądu powiatu Cook

(71) Daniel J. Kubasiak (D)

 

Sędzia sądu powiatu Cook

(73) Caroline Kate Moreland (D)

 

Sędzia, 7 podokręg

(80) Robert D. Kuzas (D)

 

Sędzia, 10 podokręg 

(80) Anthony C. „Tony” Kyriakopoulos (D)

 

Sędzia, 12 podokręg

(80) James L Kaplan (D)

(81) James Paul Pieczonka (R)

 

 

Sędziwie sądu okręgowego powiatu Cook, zabiegający o utrzymanie stanowiska 

(głosy TAK/NIE)

 

Thomas E. Flanagan

(202) Yes

(203) No

Kenneth J. Wadas

(256) Yes 

(257) No

Frank G. Zelezinski

(258) Yes

(259) No

Gregory Joseph Wojkowski

(260) Yes

(261) No

Robert E. Gordon

 (264) Yes

(265) No

Ursula Walowski

(346) Yes

(347) No

 

 

fot.Oriez/Wikipedia/pix11

Categories: Wybory 2014

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*