Wideo. Wielka jatka w czasie weselnego przyjęcia

Wielką awanturą zakończyły się dwa przyjęcia weselne odbywające się w hotelu Sheraton w Philadelphii.  Kilkunastu policjantów musiało rozdzielać bijących się gości. Jeden z nich zmarł, a trzech skończyło w areszcie. Całe zajście telefonem nagrał 15-latek będący świadkiem jatki.

fot. Do awantury doszło podczas przyjęcia weselnego

Policjanci z Philadelphii wciąż prowadzą dochodzenie w związku z wielką awanturą do jakiej doszło w sobotę późnym wieczorem w hotelu Sheraton, gdzie dwie pary świętowały zawarcie związku małżeńskiego. Według świadków, ostra wymiana zdań pomiędzy dwoma mężczyznami przeodziała się bójkę a następnie wielką jatkę z udziałem kilkudziesięciu gości w lobby hotelu. Wezwani na miejsce policjanci zmuszeni byli użyć pałek i paralizatorów aby rozdzielić bijących się gości. Jeden z nich w czasie awantury doznał ataku serca i zmarł w szpitalu. Trzy inne osoby, w tym krewny pana młodego, trafiły za kratki.

Całe zajście nagrał na wideo z balkonu nad lobby 15-latek, którego zainteresowały odgłosy dochodzące z parteru. Max Schultz wideo w niedzielę zamieścił w sieci. W ciągu dwóch dni obejrzało je kilkaset tysięcy osób.

Nowo upieczeni małżonkowie oprócz niezapomnianych wrażeń będą mieć też niepowtarzalną pamiątkę z wesela.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HFbCujzCso4[/youtube]

in

Categories: Ciekawostki, Wideo

Comments

 1. Pudzian
  Pudzian 9 października, 2012, 23:15

  Typowa reakcja policji w usa walenie palkami w kogo popadnie branie na krzyki. Tego to musza sie uczyc latami. . Dobrze Smolen mowil ze amerykanie najpierw zamykaja(strzelaja) a puzniej zadaja pytania.

  Reply this comment
 2. Mateo
  Mateo 24 października, 2012, 12:58

  Na wstępie chciałbym podziękować za trud włożony w napisanie artykułu.

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*