Wideo: tak Fedex doręcza przesyłki…

To nagranie w ciągu kilku godzin stało się hitem internetu. W negatywnym tego słowa znaczeniu. Pracownik firmy Fedex przerzuca przez ogrodzenie pudełko, w którym znajduje się komputerowy monitor. W tym czasie odbiorca przesyłki jest w domu. Ale kierowca nie marnuje czasu, aby osobiście przekazać mu pakunek. Na „nieszczęście” kuriera, sposób doręczenia przesyłki został nagrany.

fot.YouTube/ W ten sposób pracownik Fedex doręcza monitor

Nagranie wideo, które adresat przesyłki umieścił na YouTube, w ciągu trzech dni miało ponad 4 miliony odsłon. 21 sekundowe wideo nie wymaga żadnego komentarza. Pracownik firmy kurierskiej wyciąga z samochodu pudełko, podchodzi do ogrodzenia, po czym przerzuca monitor przez ogrodzenie i dochodzi.

Rzeczniczka firmy Shea Leordeanu zapewnia, że w stosunku do mężczyzny zostaną wyciagnięte surowe konsekwencje.

„Jesteśmy dumni z jakości usług, jakie każdego dnia świadczymy naszym klientom i dokładamy wszelkich starań aby przesyłki były dostarczane w bezpieczny sposób. Nie będziemy tolerować żadnego nieodpowiedzialnego działania, które prowadzi do uszkodzenia przesyłek i naruszenia dobrego imienia firmy” – napisała w specjalnym oświadczeniu rzeczniczka firmy.

Fedex zapewnia, że nagrany incydent był odosobniony. Firma, która w okresie od Święta Dziękczynienia do Bożego Narodzenia doręczy w sumie 260 milionów przesyłek, zapewnia że są one bezpieczne w rękach jej kurierów.

Zobacz wideo:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PKUDTPbDhnA[/youtube]

Categories: Ciekawostki, Wideo
Tags: FedEx, monitor

Comments

  1. bartosz
    bartosz 22 grudnia, 2011, 14:59

    Nietylko FedEx dba o swoich klijentow, dostalem wczoraj przesylke od znajomego z Florydy nadana przez USPS, niestety cala zawartosc nadaje sie do kosza na smieci. Pudelko wyglada jakby przeszlo przez paszcze aligatora.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*