Wideo. O krok od tragedii podczas skoku staruszki ze spadochronem

Skok ze spadochronem miał być realizacją wielkiego marzenia i urodzinowym prezentem dla 80-letniej Laverne Everett. Podniebne emocje o mały włos nie zakończyły się jednak dla starszej pani tragicznie. Kobieta podczas skoku wyśliznęła się z uprzęży, a na nagraniu wideo widać niemal półnagą staruszkę, kurczowo trzymającą się próbującego opanować sytuację instruktora.

fot. YouTube/ 80-letnia kobieta podczas urodzinowego skoku ze spadochronem wyśliznęła się z uprzęży

Wideo wykonane zostało w maju, kiedy Laverne Everette ochodziła 80. urodziny. Starsza pani przed skokiem dziarsko mówi do kamery, że skok ze spadochronem od dawna był jej marzeniem, i z okazji okrągłej rocznicy urodzin nareszcie postanowiła je zrealizować.

Jednak tuż przed skokiem, już na pokładzie samolotu 80-latka straciła zapał i odwagę. Na nagraniu wideo widać jak Laverne Everette wzbrania się przed skokiem. Instruktor, zgodnie z protokołem wyskakuje jednak ze staruszką z samolotu. Po chwili podniebny skok zamienia się w koszmar. 80-latka stopniowo wyślizguje się z uprzęży; coraz bardziej zsuwa się z niej ubranie, instruktor próbuje opanować sytuację, a znajdujące się na pokładzie samolotu osoby wyciągają to szamotającej się pary ręce.

W pewnym momencie, na szczęście dla 80-latki i instruktora, otwiera się spadochron, a para bezpiecznie ląduje.

Wideo, które w sieci pojawiło się przed kilkoma dniami, będzie dla Laverne Everette niezapomnianą pamiątką z emocjonujących 80. urodzin.

Zobacz wideo ze skoku 80-latki:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Qtb3N7eqejM[/youtube]

in

 

Categories: Ciekawostki, Wideo

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*