Wideo. Fatalna przemiana Lindsay Lohan

„Takie są skutki imprezowego życia i eksperymentowania z alkoholem i narkotykami” – komentarze tego typu najczęściej pojawiają się pod niesamowitym montażem wideo, przedstawiającym przemianę Lindsay Lohan: od niewinnej dziewczynki do zniszczonej kobiety. Wideo opublikowane na YouTube kilka dni temu miało już ponad 6,5 miliona odsłon.

Linday Lohan lata świetności ma dziś zdecydowanie za sobą. Niezależnie od uczuć jakie budzi upadła gwiazdka, trzeba przyznać, że tempo w jakim zmienia się jej twarz może budzić niepokój. Z uroczej rudowłosej dziewczynki 25-letnia Lindsay zmieniła się w zniszczoną i zmęczoną kobietę. Imprezowy tryb życia i eksperymenty używkami mają swoją cenę. Jaką? Doskonale pokazuje to wideo:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_0Mi5Q-ExZ8&feature=player_embedded[/youtube]

in

Categories: Hity sieci, Wideo

Comments

 1. Ewa
  Ewa 10 kwietnia, 2012, 18:05

  Ja nie bede kolejna osoba ogladajaca ten filmik
  Wlasnie takie artukuly prowokuja do kolejnych odslon i ze az tyle isob obejrzalo. Wole obejrzec cos fajnego a nie zniszczona twarz kobiety. Wystarczy zdjecie aby zastanowic sie do czego taki spodob bycia moze doprowadzic. I chcialoby sie posiedziec. Niewiarygodne Z takij ladnej dziewczyny co sie zrobilo

  Reply this comment
  • yur
   yur 12 kwietnia, 2012, 13:05

   Ewo nikomu nie wiadomy wygląd za naście lat, zdjęcia rób sobie i porównój jak się człowiek zmienia. Do zobaczenia za 10 lat.

   Reply this comment
 2. Ksiądz Pióro ze Starachowic.
  Ksiądz Pióro ze Starachowic. 11 kwietnia, 2012, 01:10

  Nie ćpaj Ewka bo to samo cię
  czeka lepiej sie puszczaj to dodaje urody i rozluźnia.

  Reply this comment
 3. Ksiądz Pióro ze Starachowic.
  Ksiądz Pióro ze Starachowic. 11 kwietnia, 2012, 15:09

  Raz widzialem zakonnice jak trzymala w reku swiece i namietnie ja wciskala w dziorke co w lichtarzu miala.Kustosz to tylko moja ksywa pacanie.

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*