Polscy strażacy chcą jechać na igrzyska do USA (WIDEO)

fot.PAP

fot.PAP

Trzech polskich strażaków chce wziąć udział w rozpoczynających się w czerwcu w USA Światowych Igrzyskach Służb Mundurowych. World Police & Fire Games to wielka impreza sportowa organizowana co 2 lata w różnych miejscach na świecie.

Składa się ona z ponad 60 dyscyplin sportowych, w których bierze udział kilkanaście tysięcy funkcjonariuszy. Konkurencja, w której chcą wziąć udział nasi strażacy, to koszykówka w nietypowej formule 3×3. (PAP)

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Categories: Wideo

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*