Polscy policjanci wyrzuceni z pracy za ochronę Paris Hilton

Paris Hilton, słynna dziedziczka fortuny hotelowej dziadka Conrada Hiltona przybyła do Polski na otwarcie katowickiego Silesia City Center w dniach 12-13 października. Nad bezpieczeństwem jej każdego kroku czuwali specjalnie wynajęci polscy antyterroryści z tajnej jednostki, którzy postanowili dorobić sobie po godzinach ochraniając gwiazdę. Pomagając celebrytce narazili się na poważne konsekwencje.

fot. wiki commons/ Dziedziczka fortuny Hiltonów przysporzyła polskim policjantom podczas jednej wizyty w Polsce sporo problemów

Paris Hilton jako weteranka świata show biznesu musi liczyć się z tym, że od kilku lat nie jest już najczęściej fotografowaną i najlepiej opłacaną celebrytką na świecie. Jej miejsce zajęła Kim Kardashian i jej klan – rodzina, która całe swoje życie przekuła w biznes.

Biorąc pod uwagę kryzys na światowych rynkach, swoje wygórowane potrzeby oraz koszty utrzymania wysokiego standardu życia, dziedziczka Hiltonów przyjęła zaproszenie katowickiego Silesia City Centre, gdzie wdzięcznie pozowała fotografom.

Podczas imprezy Amerykanka miała dać sfotografować się przy swojej gwieździe, udzielić kilka wywiadów i zainkasować przy tym pokaźny czek. Na tę okazję wynajęła grupę polskich podoficerów ze śląskiej policji, których głównym zadaniem było pilnowanie bezpieczeństwa gwiazdy.

Zobacz: Nożownik w domu Paris Hilton

Szybko jednak okazało się, że Sebastian P., Grzegorz P. i Adam M. oprócz pracy w policji, są także członkami najtajniejszej ze śląskich jednostek antyterrorystycznych. Zdaniem ich przełożonego, generała Dariusza Biela, obowiązki służbowe 3 policjantów kłócą się z dorabianiem po godzinach i ochranianiem Paris Hilton. W dodatku z użyciem broni służbowej.

Wszyscy 3 mężczyźni zostali zwolnieni z pracy. Żaden z nich nie chciał skomentować całego zdarzenia w rozmowie z dziennikarzami.

AS

Zobacz, jak przebiegała wizyta Paris Hilton w Polsce:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4dzg7erwqWo&ob=av3e[/youtube]

Categories: Haj Lajf, Wideo

Comments

 1. Hubert
  Hubert 30 października, 2011, 12:12

  Ci policjanci jak chcieli sobie dorobić na boku legalnie to dobrze zrobili ale nie powinni wykorzystywać do tego broni służbowej.

  Reply this comment
 2. klim z chicago
  klim z chicago 30 października, 2011, 16:07

  oj nie dobrze, powinna im teraz placic do konca ich zycia.

  Reply this comment
 3. Charlie_Charlie
  Charlie_Charlie 30 października, 2011, 17:47

  musi byc jakies drugie dno tej sprawy, nie wierze zeby za to wylali ch ze sluzby. mogli zdegradowac o stopien, poleciec po pensji ale wyrzucic ? ich przelozeni dobrze wiedza ze oni szybciej znajda sobie prace niz jednostka dobrych funkcjonariuszy. inna sprawa to ogromne koszta szkolenia w jednostach specjalnych. takze uwazam ze cos musi byc na rzeczy innego niz ta smieszna gwiazdeczka

  Reply this comment
 4. Rwal
  Rwal 30 października, 2011, 19:17

  To tez polacy nie maja kogo zapraszac Jak taka osibe mozna zaprasza i jeszcze jej placic

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*