Floryda. Rodzina zginęła w katastrofie samolotu

Sześcioosobowa rodzina z Kansas zginęła w katastrofie samolotu, który rozbił się w czwartek na południe od Lake Wales na Florydzie.

fot.Polk Co. Fire Rescue/ Wrak samolotu Pilatus P-12, na którego pokładzie leciała 6-osobowa rodzina

Szeryf powiatu Polk Grady Judd poinformował, że samolot Pilatus PC-12 wystartował z lotniska Treasure Cay na Bahamach i wylądował o 10.15 rano w Fort Pierce na Florydzie, by przejść odprawę celną. Maszyna wzbiła się w powietrze o 12.05, a już o 12.36 wezwano służby ratownicze.

Rodzina leciała do Junction City, w Kansas.

Samolot unosił się wysokości około 26 tysięcy stóp, kiedy pilot zaczął mieć problemy z maszyną. Części rozbitego samolotu znajdowały się w odległości nawet dwóch mil od miejsca katastrofy. Nie wiadomo, co było jej przyczyną.

Pilatus spadł na trudno dostępny bagnisty teren w Tiger Creek Preserve i akcja ratownicza była możliwa jedynie dzięki helikopterom.

Ofiary tragedii to 45-letni Ronald Bramlage i jego 43-letnia żona Rebecca Bramlage oraz czworo dzieci: 15-letni Brandon, 13-letni Boston, 11-letni Beau i 8-letnia Roxanne.

Ronald Bramlage był właścicielem lokalnej spółki Roadside Ventures, do której należał jednosilnikowy Pilatus PC-12. Rodzina była także znana z działalności społecznej. Wielofunkcyjny obiekt sportowy na Kansas State University ufundował ojciec Rona Bramlage’a.

Zobacz materiał wideo ABC (poprzedzony reklamą):

as

 

Categories: Wideo, Wydarzenia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*