Odcinek 30. Czarny piątek dla kierowców

Odcinek 30. Czarny piątek dla kierowców

Święto Dziękczynienia z biegiem czasu zostało skomercjalizowane, przez co tuż po spożyciu smacznego indyka możemy udać się na zakupy i świętować, wraz z niezliczoną rzeszą łowców najlepszych okazji, czarny piątek. A kiedy najbardziej tradycyjni zakupowicze przeliczają zaoszczędzone pieniądze, przed komputery zasiadają ci zorientowani w cyberprzestrzeni. Od Cyber Monday właściwie aż do świąt Bożego Narodzenia jedna okazja goni następną. Ludzie kupują, a dwa sektory gospodarki, czyli handel i transport, zacierają ręce i liczą zyski.

Czarny piątek i poniedziałek tuż po Święcie Dziękczynienia odegrały podczas ostatniej recesji istotną rolę i dzięki hojności kupujących pomogły w znacznym stopniu przetrwać najgorsze chwile naszym kierowcom. Zwiększona liczba ładunków, więcej przejechanych mil – to wszystko korzystnie wpłynęło na nasz biznes.

Szał przecen tuż tuż – my też nie chcemy zostać w tyle i oferujemy zawodowym kierowcom solidne rabaty na wszystkie nasze produkty edukacyjne. A ponieważ w tym roku powstała niespotykana liczba nowych firm, jesteśmy pewni, że zapotrzebowanie na samokształcenie jest ogromne.

LOG BOOK REGULATIONS (HOS)
W ubiegłym roku przepisy dotyczące godzin jazdy (Log Book Regulation) uległy zmianie. Oferujemy DVD z 55-minutowym kursem za jedyne 25 dol. (obniżka ze 150). Płyta zawiera ogólne spojrzenie na obecne przepisy (wliczając ubiegłoroczne poprawki) poparte realnymi przykładami z codziennej pracy zawodowego kierowcy oraz testem sprawdzającym, ile udało nam się nauczyć.

THE ULTIMATE TRAINING COURSE FOR TRUCKING COMPANIES (Updated 2014)
DVD głównie dla właścicieli firm transportowych. Zawiera trzy najważniejsze tematy: Log Books (2014), Pre-Trip Inspection, czyli inspekcje ciężarówki przed wyjazdem do pracy (2014) oraz DOT Audits i porady w prowadzeniu firmy transportowej. Wszystko to za jedyne 75 dol. (regularna cena 199 dol.).

REASONABLE SUSPICION TESTING
Ten kurs jest obowiązkowy dla wszystkich firm transportowych posiadających dwie lub więcej ciężarówek. Jest przeznaczony dla menadżerów i właścicieli biznesów transportowych. Po dwugodzinnym treningu uczestnik rozwiązuje test i jeżeli udzieli prawidłowych odpowiedzi, otrzymuje certyfikat, który musi okazać przy każdej kontroli DOT. Obniżka o 50 proc. do 40 dolarów.

I na koniec nasza najnowsza produkcja, czyli PRE-TRIP INSPECTION (edycja 2014)
DVD zawiera 54 minuty kompletnej inspekcji pojazdu przed wyjazdem do pracy. Krok po kroku uczymy się, jak wyglądają typowe usterki ciężarówek i naczep. Od czego zacząć inspekcje, jak najsprawniej ją przeprowadzić i na czym zakończyć. Polecamy za jedyne 25 dolarów.

Cała załoga All About Trucks życzy wszystkim zawodowym kierowcom i ich rodzinom radosnego Święta Dziękczynienia.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Categories: Kierowcy, Truck

Comments

 1. Darek
  Darek 11 grudnia, 2014, 08:16

  Szkoda czasu na czytanie tych bzdur . Nie płaćcie za DVD to złodziejstwo !!! To kradzież waszych cieżko zarobionych pieniędzy !!!

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*