Jak poprawić efektywność firmy spedycyjnej?

Schemat wirtualnego biura fot.www.ebe-inc.com

Schemat wirtualnego biura fot.www.ebe-inc.com

XXI wiek wkroczył do sektora transportowego z rozmachem. Nie ma prawie tygodnia, żeby nie pojawiła się jakaś nowinka techniczna czy program komputerowy, ułatwiający prowadzenie tego i tak niełatwego przedsięwzięcia.

EBE Technology to firma, która wiedzie prym w opracowywaniu programów komputerowych dla przedsiębiorstw transportowych i logistycznych. I to właśnie dzięki jej specjalistom właściciele firm otrzymują kolejne narzędzie usprawniające i ułatwiające prowadzenie biznesu.

SHIPS Vehicle Maintenance Solution (VMS) jest wszechstronnym, integracyjnym programem pozwalającym przewoźnikom na zoptymalizowanie wewnętrznych lub zewnętrznych operacji dotyczących zapewnienia najlepszego utrzymania stanu technicznego pojazdów.

Rozwiązanie to usprawnia wszystkie procesy wchodzące w skład serwisowania ciężarówek i naczep tak, aby odbywały się one jak najniższym kosztem i w jak najkrótszym czasie. Aplikacja pozwala monitorować i zarządzać wszystkimi aspektami serwisu, począwszy od sprawdzania gwarancji na części poprzez wszystkie inspekcje drogowe, zezwolenia, historię serwisów zamiennych, po kontrolowanie DVIR (Driver Vehicle Inspection Report).

Należy zaznaczyć, że VMS jest tylko jedną z wielu części tej aplikacji. Wchodząc na stronę www.ebe-inc.com odnajdziemy schemat wirtualnego biura, które podzielone jest na kilka osobnych działów, takich jak księgowość, dział zatrudnienia, dział logistyczny, spedycyjny i bezpieczeństwa (zawierający między innymi wszystkie informacje dotyczące CSA i inspekcji drogowych).

Dzięki EBE Technologies, pomysłowości i ciężkiej pracy specjalistów tej firmy, właściciel firmy spedycyjnej jest w stanie pracować bardziej efektywnie, maksymalnie obniżając wydatki, redukować straty czasu związane np. z naprawami i zwiększać żywotność sprzętu poprzez prewencyjne i zaplanowane wymiany odpowiednich podzespołów.

EBE do tej pory pomogła ponad 550 firmom transportowym poprzez wprowadzenie SHIPS Enterprise Business Process Solution. Każda z nich poprawiła efektywność, zarobki i powiększyła pulę zadowolonych klientów.

Szerokiej i bezpiecznej drogi życzy ALL ABOUT TRUCKS. We serve Truckers.

Categories: Kierowcy, Truck

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*